23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у робочій нараді щодо обговорення перспективного плану обєднання територіальних громад Вінницького району Роздрукувати

Керівництво обласної Ради продовжує вивчати пропозиції та зауваження до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, внесеного обласною державною адміністрацією на розгляд чергової сесії обласної Ради. 4 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяла участь у робочій нараді з сільськими і селищними головами Вінницького району, під час якої відбулось обговорення зазначеного проекту та заслухано думки й різні точки зору щодо його реалізації.

У зібранні також взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Віктор Шмігель, працівники апаратів обласної Ради та облдержадміністрації, депутати районної ради, представники ініціативних груп окремих територіальних громад району.

В ході наради було зазначено, що, згідно із проектом Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, зокрема, Вінницького району, виконавчою владою планується створити шість територіальних громад: Вінницькохутірську, Вороновицьку, Лукомелешківську, Стадницьку, Стрижавську та Якушинецьку.

Звертаючись до учасників наради, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що «план, запропонований облдержадміністрацією, має багато позитивних моментів».

– Але ви маєте врахувати всі особливості добровільного об’єднання територіальних громад, які здійснюються за такими принципами: конституційності й законності; добровільності, економічної ефективності, державної фінансової підтримки; повсюдності місцевого самоврядування; прозорості та відповідальності. Також необхідно враховувати історичні, культурні й національні особливості, наявність навчальних і лікувальних закладів, шляхи сполучення, територіальну наближеність до адміністративного центру, – підкреслила Наталія Солейко.

Під час обговорення проекту Перспективного плану формування територій були озвучені різні точки зору виступаючих, висловлені пропозиції та зауваження щодо методів впровадження реформи. Зокрема, очільників територіальних громад хвилюють питання економічно-фінансового обґрунтування такого об’єднання; чи стане якіснішим надання адміністративних послуг населенню; як будуть здійснюватися питання земельних відносин; перспективність функціонування загальноосвітніх шкіл ФАПів тощо.

Підсумовуючи нараду, було наголошено, що реформування є життєво необхідним процесом, але воно має здійснюватися із врахуванням думки всіх громадян та в інтересах жителів кожного населеного пункту.

– Обласна Рада, співпрацюючи з усіма районними радами, дослухається до всіх пропозицій і підтримає всі ваші побажання, якщо є відповідне їхнє обґрунтування щодо різних форматів об’єднання. Тому останнє слово – за вами, – резюмувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, звертаючись до учасників зібрання.

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 18:39 Переглядів: 1216

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація