Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко взяла участь у робочій нараді щодо обговорення перспективного плану обєднання територіальних громад Вінницького району Роздрукувати

Керівництво обласної Ради продовжує вивчати пропозиції та зауваження до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, внесеного обласною державною адміністрацією на розгляд чергової сесії обласної Ради. 4 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяла участь у робочій нараді з сільськими і селищними головами Вінницького району, під час якої відбулось обговорення зазначеного проекту та заслухано думки й різні точки зору щодо його реалізації.

У зібранні також взяли участь голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Віктор Шмігель, працівники апаратів обласної Ради та облдержадміністрації, депутати районної ради, представники ініціативних груп окремих територіальних громад району.

В ході наради було зазначено, що, згідно із проектом Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, зокрема, Вінницького району, виконавчою владою планується створити шість територіальних громад: Вінницькохутірську, Вороновицьку, Лукомелешківську, Стадницьку, Стрижавську та Якушинецьку.

Звертаючись до учасників наради, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що «план, запропонований облдержадміністрацією, має багато позитивних моментів».

– Але ви маєте врахувати всі особливості добровільного об’єднання територіальних громад, які здійснюються за такими принципами: конституційності й законності; добровільності, економічної ефективності, державної фінансової підтримки; повсюдності місцевого самоврядування; прозорості та відповідальності. Також необхідно враховувати історичні, культурні й національні особливості, наявність навчальних і лікувальних закладів, шляхи сполучення, територіальну наближеність до адміністративного центру, – підкреслила Наталія Солейко.

Під час обговорення проекту Перспективного плану формування територій були озвучені різні точки зору виступаючих, висловлені пропозиції та зауваження щодо методів впровадження реформи. Зокрема, очільників територіальних громад хвилюють питання економічно-фінансового обґрунтування такого об’єднання; чи стане якіснішим надання адміністративних послуг населенню; як будуть здійснюватися питання земельних відносин; перспективність функціонування загальноосвітніх шкіл ФАПів тощо.

Підсумовуючи нараду, було наголошено, що реформування є життєво необхідним процесом, але воно має здійснюватися із врахуванням думки всіх громадян та в інтересах жителів кожного населеного пункту.

– Обласна Рада, співпрацюючи з усіма районними радами, дослухається до всіх пропозицій і підтримає всі ваші побажання, якщо є відповідне їхнє обґрунтування щодо різних форматів об’єднання. Тому останнє слово – за вами, – резюмувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, звертаючись до учасників зібрання.

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 18:39 Переглядів: 1250

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація