9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко взяла участь у роботі сесії Вінницької районної ради Роздрукувати

4 березня відбулося засідання 28 позачергової сесії Вінницької районної ради 6 скликання. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, сільські голови, представники громадських організацій.

Під час засідання депутати розглянули 2 основних питання: про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 3 лютого 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» та про суспільно-політичну ситуацію в Україні станом на 3 березня 2014 року.

Обговоривши проект рішення про внесення змін до районного бюджету, депутати вирішили збільшити видатки загального фонду бюджету на суму 729,869 тис. грн. для погашення кредиторської заборгованості, яка утворилась на кінець 2013 року. Головними розпорядниками цих коштів будуть відділи освіти, культури і туризму; а також управління праці та соціального захисту населення і фінансове управління РДА.

Після внесених пропозицій та зауважень, більшістю депутатських голосів було схвалене «Звернення районної ради 6 скликання до жителів Вінницького району, центральних органів державної виконавчої влади, громадян України, міжнародного співтовариства з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні».

У зверненні, зокрема, йдеться про визнання легітимності діючої влади; засудження радикальних дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації та внесення неспокою в життя територіальних громад; а також засудження дій щодо посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. 

Повернутись Створено: 4 березня 2014 року, 18:15 Переглядів: 1092

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація