Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко взяла участь у роботі сесії Вінницької районної ради Роздрукувати

4 березня відбулося засідання 28 позачергової сесії Вінницької районної ради 6 скликання. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, сільські голови, представники громадських організацій.

Під час засідання депутати розглянули 2 основних питання: про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 3 лютого 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» та про суспільно-політичну ситуацію в Україні станом на 3 березня 2014 року.

Обговоривши проект рішення про внесення змін до районного бюджету, депутати вирішили збільшити видатки загального фонду бюджету на суму 729,869 тис. грн. для погашення кредиторської заборгованості, яка утворилась на кінець 2013 року. Головними розпорядниками цих коштів будуть відділи освіти, культури і туризму; а також управління праці та соціального захисту населення і фінансове управління РДА.

Після внесених пропозицій та зауважень, більшістю депутатських голосів було схвалене «Звернення районної ради 6 скликання до жителів Вінницького району, центральних органів державної виконавчої влади, громадян України, міжнародного співтовариства з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні».

У зверненні, зокрема, йдеться про визнання легітимності діючої влади; засудження радикальних дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації та внесення неспокою в життя територіальних громад; а також засудження дій щодо посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. 

Повернутись Створено: 4 березня 2014 року, 18:15 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація