23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у сесії Могилів-Подільської районної ради Роздрукувати

26 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяла участь у пленарному засіданні 31 сесії Могилів-Подільської районної ради, під час якого було розглянуто 14 питань.

Зокрема, депутатами були прийняті рішення про Програму газифікації населених пунктів Могилів-Подільського району на 2014-2018 роки та про внесення змін до районного бюджету.

У ході обговорення відбувся конструктивний діалог між очільниками району, депутатами, селищним та сільськими головами щодо питань створення освітніх округів; здійснення регулярних перевезень пасажирів в окремих населених пунктах та встановлення контролю над ціновими тарифами; про виконання програми «Питна вода»; про участь окремих територіальних громад району в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

На завершення роботи сесії заступник голови Вінницької обласної Ради Наталя Солейко, звернувшись до усіх присутніх, запевнила, що сприятиме вирішенню всіх нагальних проблем району, в межах своїх повноважень.

Повернутись Створено: 27 червня 2014 року, 18:14 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація