26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у відзначенні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Роздрукувати

12 грудня  в рамках відзначення  Дня  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, який відзначається щороку 14 грудня, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко відвідала Вінницький обласний  спеціалізований  клінічний  диспансер радіаційного захисту населення, де зустрілась з  учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, що перебувають на лікуванні в цьому  закладі та представниками громадських організацій, які опікуються проблемами наслідків Чорнобильської аварії.

У зібранні  також  взяли участь: головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення Василь Даценко та представники громадських організацій Чорнобиля - Валерій Проценко, Василь Продан, Олександр Маркорій, Микола Демчук, Володимир Войтов.

У своєму виступі перед чорнобильцями Наталія Солейко зупинилась на питаннях їх медичного обслуговування, забезпечення житлом, оздоровлення. Вона також наголосила, що попри фінансові труднощі, цьогоріч на соціальний захист ліквідаторів та їхніх родин у Вінницькій області виділено державою понад 39 ,6 млн. грн.

Присутні ліквідатори аварії на ЧАЕС порушили також проблемні питання пільгового забезпечення соціальних гарантій державою відповідно до чинного Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та домовились надати перелік проблем керівництву обласної ради та ОДА. Було відмічено також проблему розгалуженості громадських організацій, які опікуються ліквідаторами та іншими постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, необхідності спільної діяльності. Ці та інші питання всі згодились обговорити на спільній конференції громадських організацій Чорнобиля.

Заступник голови обласної Ради від імені голови обласної Ради Сергія Свитка побажала ліквідаторам щастя, здоров’я, довгих років життя, бадьорого духу і благополуччя та запевнила, що обласна влада і надалі буде вживати заходів до виконання державних програм соціального захисту чорнобильців, вишуковуватиме місцеві можливості для покращення  їхнього життя.

Відзначивши заслуги перед областю та країною тих людей, що ризикували своїм життям і здоров’ям заради прийдешніх поколінь, представники обласної влади вручили найактивнішим Почесні грамоти обласної Ради та обласної державної адміністрації.

На завершення заходу,  при сприянні Наталії Солейко, для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відбувся концерт за участі викладачів та студентів комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім.  М.Д.Леонтовича».

Довідка.

На сьогоднішній день в області мешкає 90 062 особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, з яких 4 832 учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в тому числі 1 609 осіб – віднесені до І категорії, тобто інваліди внаслідок захворювань, пов’язаних з Чорнобильською катастрофою; 84 241 потерпілих, в т.ч. 16 896 дітей та 894 вдови громадян, смерть яких пов’язана з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 17:19 Переглядів: 1212

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація