Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко взяла участь у засіданні конкурсної комісії з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства Роздрукувати

11 червня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю відбулося перше засідання конкурсної комісії з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. У його роботі взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Під час засідання голова конкурсної комісії, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк ознайомила членів конкурсної комісії із порядком денним, який передбачав обговорення та затвердження регламенту роботи конкурсної комісії, ознайомлення із списком інститутів громадянського суспільства, що подали у 2015 році конкурсні пропозиції, обговорення процедури визначення порядку фінансування програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Вона також повідомила, що цього року в конкурсі взяли участь 28 громадських організацій, які подали на розгляд 30 проектів на загальну суму 350 тис. грн.

В ході обговорення конкурсною комісією було прийнято рішення щодо недопущення до відкритого захисту двох конкурсних пропозицій, враховуючи їхню невідповідність до п. 2.11 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Конкурсна комісія також встановила термін для детального ознайомлення із проектами конкурсних пропозицій, які будуть допущені для участі у другому етапі конкурсу із відкритим захистом проектів.

 

Повернутись Створено: 12 червня 2015 року, 15:33 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація