23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у засіданні постійної комісії Роздрукувати

24 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський, представники громадських організацій.

Під час засідання було розглянуто два основні питання: «Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Городинським С.С. на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича» та «Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Трачуком Л.Д. на посаду директора Тульчинського училища культури».

– Відповідно до результатів голосування та рішення зборів зазначених комунальних закладів, голова обласної Ради підписав розпорядження про переукладання контракту терміном на 5 років із Станіславом Городинським та Леонідом Трачуком. Жодного заперечення в обласній Раді щодо цих кандидатур не було, – наголосила Наталія Солейко, виступаючи при обговоренні.

Члени комісії вирішили: погодити проекти розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Городинським С.С. на посаду директора комунального вищого навчального закладу „Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича» та «Про переукладення контракту з Трачуком Л.Д. на посаду директора Тульчинського училища культури».

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко привітала новообраних керівників і побажала їм плідної, конструктивної та успішної діяльності.

Повернутись Створено: 24 червня 2014 року, 16:41 Переглядів: 767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація