Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко взяла участь у засіданні постійної комісії Роздрукувати

24 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський, представники громадських організацій.

Під час засідання було розглянуто два основні питання: «Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Городинським С.С. на посаду директора комунального вищого навчального закладу «Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича» та «Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Трачуком Л.Д. на посаду директора Тульчинського училища культури».

– Відповідно до результатів голосування та рішення зборів зазначених комунальних закладів, голова обласної Ради підписав розпорядження про переукладання контракту терміном на 5 років із Станіславом Городинським та Леонідом Трачуком. Жодного заперечення в обласній Раді щодо цих кандидатур не було, – наголосила Наталія Солейко, виступаючи при обговоренні.

Члени комісії вирішили: погодити проекти розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Городинським С.С. на посаду директора комунального вищого навчального закладу „Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича» та «Про переукладення контракту з Трачуком Л.Д. на посаду директора Тульчинського училища культури».

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко привітала новообраних керівників і побажала їм плідної, конструктивної та успішної діяльності.

Повернутись Створено: 24 червня 2014 року, 16:41 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація