Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко взяла участь у зустрічі з головами обласних громадських організацій чорнобильців Роздрукувати

11 грудня в залі засідань облдержадміністрації відбулась зустріч керівників обласної влади з головами обласних громадських організацій чорнобильців. У засіданні, під час якого були обговорені питання щодо підготовки та проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, посадовці відповідних структурних підрозділів ОДА, представники обласних громадських організацій чорнобильців.

На зустрічі обговорювались питання співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо соціального та медичного захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Олійник підкреслив, що «неоцінимим є подвиг тих людей, хто ціною власного здоров’я, а часом і життя, виконував свій громадянський обов’язок у перші дні та місяці після трагедії; хто будував саркофаг над четвертим енергоблоком, відвернувши смертельну загрозу для людства».

В ході зустрічі керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації інформували присутніх про виконання відповідних пунктів Доручення голови обласної державної адміністрації від 08.05.2014 р № 01.01.-11/2489 і виконання Угоди про взаємодію та співробітництво, укладеної між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Вінницькою обласною громадською організацією «Союз Чорнобиль України».

Під час засідання були вислухані пропозиції щодо нагальних питань соціального та медичного захисту постраждалих громадян головного лікаря обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Василя Даценка, голови Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимира Войтова, голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-єдність» Василя Продана.

Для довідки.

В області проживає 90 062 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 4832 осіб; потерпілих громадян – 84241 особи, в тому числі , потерпілих дітей – 16896; вдів постраждалих громадян – 894; учасників ліквідації інших ядерних аварій та катастроф – 95.

Програма державного бюджету «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за 12 місяців 2014 року профінансовано в обсязі 39 млн. 671,7 тис грн., або 100 % від затверджених кошторисних призначень.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 15:45 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація