Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко взяла участь у зустрічі з головами обласних громадських організацій чорнобильців Роздрукувати

11 грудня в залі засідань облдержадміністрації відбулась зустріч керівників обласної влади з головами обласних громадських організацій чорнобильців. У засіданні, під час якого були обговорені питання щодо підготовки та проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, посадовці відповідних структурних підрозділів ОДА, представники обласних громадських організацій чорнобильців.

На зустрічі обговорювались питання співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо соціального та медичного захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Олійник підкреслив, що «неоцінимим є подвиг тих людей, хто ціною власного здоров’я, а часом і життя, виконував свій громадянський обов’язок у перші дні та місяці після трагедії; хто будував саркофаг над четвертим енергоблоком, відвернувши смертельну загрозу для людства».

В ході зустрічі керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації інформували присутніх про виконання відповідних пунктів Доручення голови обласної державної адміністрації від 08.05.2014 р № 01.01.-11/2489 і виконання Угоди про взаємодію та співробітництво, укладеної між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Вінницькою обласною громадською організацією «Союз Чорнобиль України».

Під час засідання були вислухані пропозиції щодо нагальних питань соціального та медичного захисту постраждалих громадян головного лікаря обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Василя Даценка, голови Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимира Войтова, голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-єдність» Василя Продана.

Для довідки.

В області проживає 90 062 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 4832 осіб; потерпілих громадян – 84241 особи, в тому числі , потерпілих дітей – 16896; вдів постраждалих громадян – 894; учасників ліквідації інших ядерних аварій та катастроф – 95.

Програма державного бюджету «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за 12 місяців 2014 року профінансовано в обсязі 39 млн. 671,7 тис грн., або 100 % від затверджених кошторисних призначень.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 15:45 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація