26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у зустрічі з головами обласних громадських організацій чорнобильців Роздрукувати

11 грудня в залі засідань облдержадміністрації відбулась зустріч керівників обласної влади з головами обласних громадських організацій чорнобильців. У засіданні, під час якого були обговорені питання щодо підготовки та проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, посадовці відповідних структурних підрозділів ОДА, представники обласних громадських організацій чорнобильців.

На зустрічі обговорювались питання співпраці громадськості з органами державної виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо соціального та медичного захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Розпочинаючи засідання, Анатолій Олійник підкреслив, що «неоцінимим є подвиг тих людей, хто ціною власного здоров’я, а часом і життя, виконував свій громадянський обов’язок у перші дні та місяці після трагедії; хто будував саркофаг над четвертим енергоблоком, відвернувши смертельну загрозу для людства».

В ході зустрічі керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації інформували присутніх про виконання відповідних пунктів Доручення голови обласної державної адміністрації від 08.05.2014 р № 01.01.-11/2489 і виконання Угоди про взаємодію та співробітництво, укладеної між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Вінницькою обласною громадською організацією «Союз Чорнобиль України».

Під час засідання були вислухані пропозиції щодо нагальних питань соціального та медичного захисту постраждалих громадян головного лікаря обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Василя Даценка, голови Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимира Войтова, голови обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-єдність» Василя Продана.

Для довідки.

В області проживає 90 062 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 4832 осіб; потерпілих громадян – 84241 особи, в тому числі , потерпілих дітей – 16896; вдів постраждалих громадян – 894; учасників ліквідації інших ядерних аварій та катастроф – 95.

Програма державного бюджету «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за 12 місяців 2014 року профінансовано в обсязі 39 млн. 671,7 тис грн., або 100 % від затверджених кошторисних призначень.

Повернутись Створено: 12 грудня 2014 року, 15:45 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація