21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко взяла участь в обговоренні питань щодо захисту прав людей з інвалідністю Роздрукувати

30 березня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяла участь у семінарі для представників органів влади, що проходив у м. Вінниці в рамках проекту «Інклюзивні рішення для рівноправного і відповідального суспільства».

Проведення семінару з обговорення питань щодо захисту прав людей з інвалідністю ініціювали Британська Рада/Відділ культури Посольства Великої Британії в Україні, Всеукраїнське громадське об'єднання «Національна Асамблея інвалідів України» спільно з обласною громадською організацією молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» (голова організації – Раїса Панасюк) та Вінницькою обласною громадською організацією «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» (голова – Світлана Демко).

До обговорення питань щодо захисту прав людей з інвалідністю долучилися також окремі депутати обласної Ради, фахівці профільних управлінь і департаментів, працівники галузі охорони здоров’я, соціального захисту населення; представники громадськості, засобів масової інформації.

За словами організаторів, проект «Інклюзивні рішення для рівноправного і відповідального суспільства» фінансується Європейською комісією та проводиться у шести країнах світу – Азербайджані, Вірменії, Грузії, Йорданії, Лівані та Україні.

Головною метою проведення є висвітлення тем щодо нових підходів до питань інвалідності, формування інклюзивної політики, участі в прийнятті рішень, що стосуються забезпечення прав людей з інвалідністю, представників різних інституцій; моніторингу й оцінки виконання Конвенції ООН про права інвалідів.

Так, в ході семінару під час обговорення теми «Універсальний дизайн» заступник голови обласної Ради Наталія Солейко поцікавилася в організаторів, чи налагоджена співпраця між Британською Радою в Україні та найвищим рівнем влади в нашій державі сьогодні. Зокрема, вона висловила переконання, що для вирішення потреб людей з інвалідністю варто залучати не лише громадські організації, які опікуються проблемами зазначеної категорії населення, але й найвищі державні інституції.

– Необхідність проведення таких семінарів зумовлена насамперед тим, щоб привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, в першу чергу, державних органів влади та українського суспільства, яке ще не адаптоване належним чином до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Особливо в нинішній час, коли тривають військові дії на сході нашої країни і все більше людей будуть потребувати додаткових послуг не тільки з боку держави, а й розуміння, підтримки та відповідальності всього громадянського суспільства, – зауважила Наталія Солейко.

Варто зазначити, що наступний семінар, на якому буде обговорюватися тема: «Проблеми репродуктивного здоров’я жінок з обмеженими фізичними можливостями», організатори планують провести на початку квітня цього року.

Повернутись Створено: 31 березня 2015 року, 11:14 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація