Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко зустрілася з колективом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

3 квітня під час зустрічі з колективом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні заступник голови обласної Ради Наталія Солейко прокоментувала законність дій Тетяни Антонець, яка намагалася вранці цього дня зайняти робочий кабінет головного лікаря.

Наталія Солейко поінформувала, що колишній головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець була звільнена 5 травня 2014 року, в зв’язку із закінченням дії контракту. А виконання обов’язків головного лікаря було покладено на Оксану Моравську.

У вересні минулого року розпорядженням голови обласної Ради на посаду головного лікаря був призначений Василь Паненко.

16 січня 2015 року депутати обласної Ради на 31 позачерговій сесії обласної Ради 6 скликання ухвалили рішення про затвердження розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка № 257 про призначення Василя Паненка на посаду головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, яке не оскаржено.

Також заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зауважила, що рішення суду про поновлення Тетяни Антонець на посаді головного лікаря обласної дитячої лікарні немає. Тому Василь Паненко продовжує виконувати свої посадові обов’язки, відповідно до чинного законодавства та згідно укладеного між ним і обласною Радою контракту.

Повернутись Створено: 3 квітня 2015 року, 18:18 Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація