23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко зустрілася з колективом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

3 квітня під час зустрічі з колективом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні заступник голови обласної Ради Наталія Солейко прокоментувала законність дій Тетяни Антонець, яка намагалася вранці цього дня зайняти робочий кабінет головного лікаря.

Наталія Солейко поінформувала, що колишній головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець була звільнена 5 травня 2014 року, в зв’язку із закінченням дії контракту. А виконання обов’язків головного лікаря було покладено на Оксану Моравську.

У вересні минулого року розпорядженням голови обласної Ради на посаду головного лікаря був призначений Василь Паненко.

16 січня 2015 року депутати обласної Ради на 31 позачерговій сесії обласної Ради 6 скликання ухвалили рішення про затвердження розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка № 257 про призначення Василя Паненка на посаду головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, яке не оскаржено.

Також заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зауважила, що рішення суду про поновлення Тетяни Антонець на посаді головного лікаря обласної дитячої лікарні немає. Тому Василь Паненко продовжує виконувати свої посадові обов’язки, відповідно до чинного законодавства та згідно укладеного між ним і обласною Радою контракту.

Повернутись Створено: 3 квітня 2015 року, 18:18 Переглядів: 1076

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація