Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко звернулась до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням дати оцінку діям державного службовця Юрія Яремчука Роздрукувати

Заступник голови Вінницької обласної Ради Наталія Солейко звернулась до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з листом, в якому просить дати оцінку діям начальника відділу соціальної підтримки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту соціальної політики облдержадміністрації Юрія Яремчука та вжити заходів впливу щодо нього.

Слід зазначити, що Юрій Яремчук, який є депутатом обласної Ради, 19 червня 2015 року на засіданні президії обласної Ради у присутності засобів масової інформації, порушуючи присягу державного службовця та депутатську етику, вдався до некоректної поведінки по відношенню до заступника голови обласної Ради Наталії Солейко.

Раніше Наталія Солейко була змушена двічі звертатись до керівництва УМВС у Вінницькій області щодо непристойної поведінки Юрія Яремчука під час спілкування з керівництвом обласної Ради. Крім того, заступник голови обласної Ради зверталась до постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики щодо недопустимості некоректної поведінки зазначеного депутата, публічних образ під час проведення  робочих нарад та пленарних засідань сесії обласної Ради. Попередження, яке висловили члени комісії, ніяк не вплинуло на грубу поведінку Юрія Яремчука.

У зв’язку із цим, заступник голови Вінницької обласної Ради Наталія Солейко скерувала звернення до голови облдержадміністрації з проханням дати оцінку діям Юрія Яремчука та вжити заходів впливу щодо нього.

- У випадку відсутності належного реагування на моє чергове звернення, я залишаю за собою право звернутися до суду, - заявила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Повернутись Створено: 23 червня 2015 року, 21:20 Переглядів: 839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація