Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Науковцем року став професор-нанотехнолог з Вінницького технічного університету Василь Касіяненко Роздрукувати

12 серпня пройшло друге засідання обласної комісії  з визначення переможців у номінаціях конкурсу на звання «Людина року». Розглядали подання з Вінницького національного технічного університету на номінацію «Діяч науки» завідувача кафедри загальної фізики, доктора фізико-математичних наук, професора Василя Харитоновича Касіяненка. Члени конкурсної комісії прийняли рішення про включення до голосування його кандидатури.

На засіданні комісії був присутній ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, який розповів про досягнення номінанта.

-  Василь Касіяненко - єдиний доктор фізико-математичних наук у нашому університеті, - повідомив Володимир Віталійович. - Але його унікальність у тому, що він один займається нанотехнологіями. Завдяки йому ми потрапили у список виконавців фундаментальних досліджень. Про рівень говорить той факт, що у цьому списку вісім проектів Національної академії наук, два проекти Національного універстету імені Шевченка, по одному – з Харківського авіаційного інституту та Чернівецького університету. Нещодавно Василь Харитонович виграв грант на суму 1,5 млн  грн  на фундаментальні дослідження. Він займається цією тематикою багато років. Створення нано-трубок стало темою його докторської дисертації. Такі технології можуть використовуватись у сільському господарстві, медицині, оборонній промисловості. Це людина, за якою майбутнє. І у нашому навчальному закладі є перспектива на створення групи студентів, які будуть займатися саме нанотехнологіями.

Під час голосування усі члени конкурсної комісії підтримали кандидатуру Василя Касіяненка на номінацію «Діяч науки».

Також комісія проголосувала за відзначення усіх кандидатів, які були висунуті у номінаціях конкурсу «Людина року», грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

Нагородження переможців відбудеться 23 серпня на урочистій сесії обласної Ради, присвяченій 25-й річниці Незалежності України.

 

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 14:05 Переглядів: 1072

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація