Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Новообрані депутати Вінницької обласної Ради 7 скликання навчались основам Бюджетного Кодексу Роздрукувати

10 грудня 2015 року з ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника проведені навчання новообраних  депутатів  Вінницької обласної Ради.

Відкриваючи зібрання Анатолій Олійник зазначив, що у процесі навчань учасники отримають корисну інформацію, з питань які вкрай необхідні  для старту депутатської діяльності та запевнив депутатів у тому, що і надалі плануватиме діяльність так, щоб народні обранці отримували максимум інформації про їхні права та обов’язки для того, щоб  працювати  ефективно.

Заняття розпочались  у центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, де перед депутатами виступили директор Центру Тетяна Пашиніна та виконувач обов’язки очільника Офісу реформ на Вінниччині Олег Левченко.

Після перерви, основам Бюджетного Кодексу  депутатів навчали голова облдержадміністрації Валерій Коровій та директор Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Микола Копачевський.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  в доступній формі розповів депутатам  про принципи формування та затвердження бюджету, джерела наповнення, про права і повноваження у використанні коштів. Також зупинився на цьогорічних змінах у Податковому та Бюджетному кодексах.

Валерій Коровій також акцентував на тому, що область має прийняти бюджет не залежно від того, чи буде затверджено Державний бюджет.  Це буде так званий «технічний бюджет», який дасть можливість фінансувати усі бюджетні запити починаючи вже з першого січня 2016 року. Після прийняття Державного бюджету обласний бюджет відкоригують і внесуть  відповідні зміни.

На завершення навчання директор Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Микола Копачевський презентував проект обласного бюджету на 2016 рік та відповів на численні запитання депутатів.

Нагадаємо, що прийняти обласного бюджету на 2016 рік  планується на позачерговій сесії, яка відбудеться 16 грудня цього року.

 

 

Повернутись Створено: 10 грудня 2015 року, 17:12 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація