Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Навчання Роздрукувати

9 вересня відбувся черговий етап навчання для вперше прибувших спеціалістів органів місцевого самоврядування, працівників управлінь та виконавчих апаратів районних рад, що діє при центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

Даний етап навчання відвідав голова обласної Ради Сергій Татусяк. На зустрічі йшлось про перспективи реформи місцевого самоврядування, а також земельну реформу. Присутніх цікавили передусім терміни впровадження реформи місцевого самоврядування, адже на даний момент районні ради та депутатський корпус не наділені необхідними важелями впливу на ситуацію в районі.

«За 20 років Незалежності України не було сформовано модель влади, що працює на людей. Сильна концентрація влади у виконавчих органах не дозволяє ефективно розвиватись місцевому самоврядуванню. А при ефективному розвитку місцевого самоврядування, 90% проблем, які виникають на низовому рівні можуть бути вирішені там же» - зазначив Сергій Пилипович.

Повернутись Створено: 14 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація