23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Не робіть сьогодні того, що завтра стане непоправним Роздрукувати

Сьогодні парламент України продемонстрував здатність поступатися власними амбіціями і думати про людей. Першим результатом стала відміна законів від 16 січня 2014. Вважаю, це конкретний крок до порозуміння. Впевнений, якщо і далі будемо рухатися шляхом домовленостей і компромісів, - ми швидко вийдемо з цієї глибокої суспільно-політичної кризи.

Сподіваюся, це розуміють і ті, хто сьогодні захопили обласну Раду. Я закликаю цих людей не нищити майна громади області, не псувати пам’ятку архітектури. Не робіть сьогодні того, що завтра стане непоправним.

Вкотре звертаюсь до радикально налаштованих людей зважити на всі негативні наслідки, до яких приведе блокування роботи обласної Ради. Звільніть приміщення, дайте можливість самоврядному органу влади, який представляє інтереси громади Вінниччини, виконувати свої прямі обов’язки.

Сьогодні питанням номер один, пов’язаним із життєзабезпеченням області, є прийняття обласного бюджету на 2014 рік. Без цього рішення не будуть збільшені соціальні виплати, пенсії та заробітні плати. Не буде реалізовано багато хороших, потрібних для Вінниччини проектів.

Я не хочу думати, чим ще це обернеться для Вінниччини. Вірю, що і ви бажаєте рідному краю тільки добра і благополуччя!

Голова обласної Ради

Сергій Татусяк 

Повернутись Створено: 28 січня 2014 року, 17:09 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація