23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Небезпечне виробництво з важкими забруднюючими викидами у селі Красносілка Бершадського району зупинене та не підлягає відновленню Роздрукувати

Депутати обласної Ради Людмила Головашич та Володимир Барцьось звернулися до голови Ради Анатолія Олійника щодо ситуації, що склалася в Красносільській громаді Бершадського району. Мешканці села вважають екологічно небезпечною діяльність приватного підприємства на території Красносільського цукрового заводу.  26 липня розпорядженням голови обласної Ради була створена робоча група з вивчення окремих фактів діяльності ТОВ «Красносільський цукровий завод».

11 серпня співголова робочої групи, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник начальника відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря ДЕІ у Вінницькій області Олександр Базяка та заступник керуючого справами – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності  ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування обласної Ради Олег Романець здійснили робочу поїздку в Красносільську сільську раду, щоб на місці вивчити ситуацію. В виїзному засіданні взяли участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, члени робочої групи – перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, Красносільський сільський голова Іван Пустовіт та мешканець села, член ініціативної групи місцевої громади Євгеній Вітковський.

Представник  власника Віктор Самойленко зачитав акт обстеження вапняково-випалювальної печі, яка спричинила протестні акції в селі, що належить компанії «Автотрейд-Сервіс» та розташована на території Красносільського цукрового заводу. При обстеженні комісією було виявлено, що використання печі в аварійному стані без повної заміни футеровки неможливе. У випадку ж подальшого використання це може призвести до повного знищення печі. Тому вся діяльність компанії на території заводу припинена, адже на відновлення печі та виконання робіт необхідно використати близько 3 млн. грн.

Наразі ситуація в селі стабілізувалася, є порозуміння між ініціативною групою мешканців села Красносілка, новими власниками  цукрового заводу та керівництвом сільської ради. Конфлікт залагоджений, адже небезпечне виробництво з важкими забруднюючими викидами зупинене та не підлягає відновленню.

Члени робочої групи обласної Ради на чолі з Людмилою Щербаківською побували на Красносільському цукровому заводі, оглянули його виробничі потужності, та переконалися в тому, що робота печі зупинена повністю.

Депутатам обласної Ради Людмилі Головашич та Володимиру Барцьосю буде надана відповідь у встановлений законом термін з копіями відповідних документів щодо повної зупинки аварійної печі, яка встановлена на території Красносільського цукрового заводу.

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 11:58 Переглядів: 2187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація