Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Небезпечне виробництво з важкими забруднюючими викидами у селі Красносілка Бершадського району зупинене та не підлягає відновленню Роздрукувати

Депутати обласної Ради Людмила Головашич та Володимир Барцьось звернулися до голови Ради Анатолія Олійника щодо ситуації, що склалася в Красносільській громаді Бершадського району. Мешканці села вважають екологічно небезпечною діяльність приватного підприємства на території Красносільського цукрового заводу.  26 липня розпорядженням голови обласної Ради була створена робоча група з вивчення окремих фактів діяльності ТОВ «Красносільський цукровий завод».

11 серпня співголова робочої групи, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник начальника відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря ДЕІ у Вінницькій області Олександр Базяка та заступник керуючого справами – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності  ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування обласної Ради Олег Романець здійснили робочу поїздку в Красносільську сільську раду, щоб на місці вивчити ситуацію. В виїзному засіданні взяли участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, члени робочої групи – перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, Красносільський сільський голова Іван Пустовіт та мешканець села, член ініціативної групи місцевої громади Євгеній Вітковський.

Представник  власника Віктор Самойленко зачитав акт обстеження вапняково-випалювальної печі, яка спричинила протестні акції в селі, що належить компанії «Автотрейд-Сервіс» та розташована на території Красносільського цукрового заводу. При обстеженні комісією було виявлено, що використання печі в аварійному стані без повної заміни футеровки неможливе. У випадку ж подальшого використання це може призвести до повного знищення печі. Тому вся діяльність компанії на території заводу припинена, адже на відновлення печі та виконання робіт необхідно використати близько 3 млн. грн.

Наразі ситуація в селі стабілізувалася, є порозуміння між ініціативною групою мешканців села Красносілка, новими власниками  цукрового заводу та керівництвом сільської ради. Конфлікт залагоджений, адже небезпечне виробництво з важкими забруднюючими викидами зупинене та не підлягає відновленню.

Члени робочої групи обласної Ради на чолі з Людмилою Щербаківською побували на Красносільському цукровому заводі, оглянули його виробничі потужності, та переконалися в тому, що робота печі зупинена повністю.

Депутатам обласної Ради Людмилі Головашич та Володимиру Барцьосю буде надана відповідь у встановлений законом термін з копіями відповідних документів щодо повної зупинки аварійної печі, яка встановлена на території Красносільського цукрового заводу.

Повернутись Створено: 12 серпня 2016 року, 11:58 Переглядів: 2243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація