5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Небувалий рекорд народжуваності у мешканців Подільського зоопарку Роздрукувати

Небувалий рекорд народжуваності побили мешканці Подільського зоопарку за останній тиждень квітня. У звіринці поповнення одразу в кількох родинах: єнотів-полоскунів, угорських сірих буйволів і віслюків.

Смугастохвості, шефство над якими тиждень тому взяла ІТ-компанія, стали багатодітною родиною. У цих хижаків народилось четверо малят. Стать малюків поки що залишається загадкою. Мама до них нікого не підпускає. Тож, дізнатися, хто народився, дівчатка чи хлопчики, поки що важко навіть працівникам зоопарку. Батько малюків – харків’янин. Минулого року Подільський та Харківський зоопарк обмінялись молодими єнотами. Завдяки чому і народилось потомство.

Новонародженими єнотами зацікавлені зоопарки інших міст України. Однак директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик запевнив, що протягом усього літа малюків можна буде побачити в експозиції Подільського зоопарку.
– Мінімум, шість місяців новонароджені мають споживати материнське молоко. Тож, щонайменше, півроку вони перебуватимуть під материнським наглядом, – зазначив Євгеній Ткачик. – Вага новонароджених близько 80 грамів. Дорослі ж тварини важать від 5 до 9 кг. Іноді – більше 10 кг.

У родині угорських сірих буйволів вперше народилась дівчинка. Вага новонародженої близько 40 кг. Народжує буйволиха вже четвертий рік поспіль. Зростатиме дівчинка поряд з батьками та братиком, який народився в родині буйволів минулого року.

Нещодавно народився малюк і у подружжя віслюків. Як з’ясували працівники звіринцю, це хлопчик. Його вага – близько 28 кг. Директор зоопарку розповів, що новонароджені тварини харчуються лише материнським молоком. Мами із дітьми ізольовані від загального стада. Вони перебувають в окремих вольєрах із своїми дітьми. Новонароджені тварини та їх мами почувають себе відмінно та гарно споживають корм.

Нагадаємо, що підрозділ комунального підприємства обласної Ради «Подільський зоопарк» запровадив Програму опіки над тваринами «Візьми тварину під свою опіку». Учасником Програми може стати кожен, хто любить тварин і готовий допомагати.

Програма спрямована на поліпшення умов утримання, ветеринарного обслуговування, а також збагачення харчування тварин нашого зоопарку. Для опікунів Програма є можливістю відчути свою причетність до життя нашого зоопарку та взяти участь у спільній справі, що має на меті збереження зникаючих, рідкісних, екзотичних та місцевих видів тварин в умовах зоологічних парків.

Участь у Програмі – це позитивний імідж, дієва реклама і джерело невичерпного позитиву від спілкування з підопічними тваринами.
З питань участі у Програмі опіки над тваринами «Візьми тварину під свою опіку» звертайтесь на е-mail: zoopark.vn@gmail.com або ж пишіть на сторінку у https://www.facebook.com/vinnitsaoblagrolis/?ref=br_rs.

 Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 4 травня 2020 року, 13:50 Переглядів: 78

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація