23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Неформальні зустрічі Роздрукувати

Сергій Татусяк поговорив з вчителями про їхню місію у селі

Після літніх відпусток голова обласної Ради Сергій Татусяк відновив зустрічі із педагогами області, які проходять курси підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Такі неформальні бесіди відбуваються в рамках проекту обласної Ради – формування Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

29 серпня С.Татусяк зустрівся зі 100-особовою групою викладачів історії та фізичного виховання. Голова поінформував педагогів, на якій стадії наразі знаходиться процес формування Стратегії-2020. Так, на сьогодні сільські, селищні та міські громади завершують обговорення та внесення пропозицій до стратегічного документа. Найближчим часом місцеві ради затверджуватимуть стратегії на сесіях (до речі, деякі сільські ради вже прийняли свої стратегії).
Сергій Татусяк наголосив, що робота зі стратегічного планування на цьому не завершиться.
– Просвітницька робота з громадою має проводитися постійно. З особистих прийомів громадян я знаю, що часто люди мають проблеми через свою необізнаність. А хто як не вчителі – чи не єдина інтелігенція на селі – має здійснювати «лікбез» в громаді?! – зазначив С.Татусяк.
Серед слухачів були переважно педагоги із сільської місцевості, відтак вони ставили голові чимало питань щодо аграрної сфери. Так, наприклад, освітян турбує те, що нинішнього сільгоспінвестора не можливо зобов’язати виконувати свої повноваження.
– Платять за паї хто скільки хоче: в одному селі 400 кг зерна за гектар, а в сусідньому – півтори тонни. А земля та сама і врожаї ті самі, – обурювався чоловік з Гайсинщини.
Сергій Татусяк зауважив, що наразі облдержадміністрація та обласна Рада працюють над тим, щоб кожна громада уклала зі своїм інвестором соціальну угоду, у якій було б конкретно прописано, скільки підприємець платить на розвиток соціальної сфери села.
– Ця угода має визначити: інвестор платить, наприклад, 50 чи 100 гривень з гектара землі в сільський бюджет. Якщо в нього, припустимо, 500 гектарів, то це вже 50 тисяч гривень на розвиток села. Тому піднімайте це питання у громаді, заставляйте інвесторів платити за вашу землю, – порадив голова педагогам.
Також Сергій Татусяк відповів на запитання з приводу реформи місцевого самоврядування та адміністративно-територіальної реформи


Повернутись Створено: 30 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація