21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Немирівський район «підтягнувся» у 2013 році Роздрукувати

16 січня відзвітував про свою роботу голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко. В актовій залі санаторію «Авангард» його слухали близько півтисячі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості. Звіт приймав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Протягом поточних звітів у 2013 році район неодноразово критикували за невиконання тих чи інших завдань соціально-гуманітарної сфери, однак на кінець року представники влади району активізувалися і завершили заплановану роботу. Так, в галузі охорони здоров’я було відремонтовано 13 амбулаторій та 60 ФАПів із 75 існуючих в районі. На вторинній ланці медицини увагу приділяли ремонту та оснащенню центральної районної лікарні.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко зауважила, що на Немирівщині найбільш розгалужена мережа ФАПів, через це не змогли всі відремонтувати торік. Тому робота з їх відновлення продовжиться цьогоріч. Позитивом керівник департаменту назвала те, що протягом року в районі було відкрито три нові амбулаторії. Відтак завдання райдержадміністрації – відкрити стільки ж у 2014 році, хоча потреба району у п’яти амбулаторіях.

Так само «підтягнувся» район і у вирішенні завдань в освітній галузі. Директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк відзначив старання районного керівництва як в покращенні матеріально-технічної бази освітніх закладів, так і в роботі з вчительством та громадою краю в питаннях оптимізації шкільної мережі. Пріоритетними завданнями на 2014 рік для галузі він визначив: впровадження в освітніх закладах енергозберігаючих технологій та створення додаткових місць у дошкільних закладах.  

2013-й рік був особливим для Немирівщини у сфері інфраструктури. Авральними темпами районна влада при фінансовій допомозі обласного бюджету (260 тис. грн.) споруджувала понтонний міст на річці Південний Буг між селами Воробіївка та Нова Миколаївка. Наразі міст справно обслуговує жителів двох населених пунктів.

Немирів став останнім райцентром, де запрацював Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). 16 січня, по звершенні звіту, центр урочисто відрили голова райдержадміністрації Петро Михайленко, голова районної ради Володимир Дзевелюк і директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко.

 

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 15:10 Переглядів: 1266

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація