26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Немирівський район «підтягнувся» у 2013 році Роздрукувати

16 січня відзвітував про свою роботу голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко. В актовій залі санаторію «Авангард» його слухали близько півтисячі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості. Звіт приймав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Протягом поточних звітів у 2013 році район неодноразово критикували за невиконання тих чи інших завдань соціально-гуманітарної сфери, однак на кінець року представники влади району активізувалися і завершили заплановану роботу. Так, в галузі охорони здоров’я було відремонтовано 13 амбулаторій та 60 ФАПів із 75 існуючих в районі. На вторинній ланці медицини увагу приділяли ремонту та оснащенню центральної районної лікарні.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко зауважила, що на Немирівщині найбільш розгалужена мережа ФАПів, через це не змогли всі відремонтувати торік. Тому робота з їх відновлення продовжиться цьогоріч. Позитивом керівник департаменту назвала те, що протягом року в районі було відкрито три нові амбулаторії. Відтак завдання райдержадміністрації – відкрити стільки ж у 2014 році, хоча потреба району у п’яти амбулаторіях.

Так само «підтягнувся» район і у вирішенні завдань в освітній галузі. Директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк відзначив старання районного керівництва як в покращенні матеріально-технічної бази освітніх закладів, так і в роботі з вчительством та громадою краю в питаннях оптимізації шкільної мережі. Пріоритетними завданнями на 2014 рік для галузі він визначив: впровадження в освітніх закладах енергозберігаючих технологій та створення додаткових місць у дошкільних закладах.  

2013-й рік був особливим для Немирівщини у сфері інфраструктури. Авральними темпами районна влада при фінансовій допомозі обласного бюджету (260 тис. грн.) споруджувала понтонний міст на річці Південний Буг між селами Воробіївка та Нова Миколаївка. Наразі міст справно обслуговує жителів двох населених пунктів.

Немирів став останнім райцентром, де запрацював Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). 16 січня, по звершенні звіту, центр урочисто відрили голова райдержадміністрації Петро Михайленко, голова районної ради Володимир Дзевелюк і директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко.

 

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 15:10 Переглядів: 1247

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація