Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Немирівський район «підтягнувся» у 2013 році Роздрукувати

16 січня відзвітував про свою роботу голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко. В актовій залі санаторію «Авангард» його слухали близько півтисячі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості. Звіт приймав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Протягом поточних звітів у 2013 році район неодноразово критикували за невиконання тих чи інших завдань соціально-гуманітарної сфери, однак на кінець року представники влади району активізувалися і завершили заплановану роботу. Так, в галузі охорони здоров’я було відремонтовано 13 амбулаторій та 60 ФАПів із 75 існуючих в районі. На вторинній ланці медицини увагу приділяли ремонту та оснащенню центральної районної лікарні.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко зауважила, що на Немирівщині найбільш розгалужена мережа ФАПів, через це не змогли всі відремонтувати торік. Тому робота з їх відновлення продовжиться цьогоріч. Позитивом керівник департаменту назвала те, що протягом року в районі було відкрито три нові амбулаторії. Відтак завдання райдержадміністрації – відкрити стільки ж у 2014 році, хоча потреба району у п’яти амбулаторіях.

Так само «підтягнувся» район і у вирішенні завдань в освітній галузі. Директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк відзначив старання районного керівництва як в покращенні матеріально-технічної бази освітніх закладів, так і в роботі з вчительством та громадою краю в питаннях оптимізації шкільної мережі. Пріоритетними завданнями на 2014 рік для галузі він визначив: впровадження в освітніх закладах енергозберігаючих технологій та створення додаткових місць у дошкільних закладах.  

2013-й рік був особливим для Немирівщини у сфері інфраструктури. Авральними темпами районна влада при фінансовій допомозі обласного бюджету (260 тис. грн.) споруджувала понтонний міст на річці Південний Буг між селами Воробіївка та Нова Миколаївка. Наразі міст справно обслуговує жителів двох населених пунктів.

Немирів став останнім райцентром, де запрацював Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). 16 січня, по звершенні звіту, центр урочисто відрили голова райдержадміністрації Петро Михайленко, голова районної ради Володимир Дзевелюк і директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко.

 

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 15:10 Переглядів: 1337

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація