Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Немирівський район «підтягнувся» у 2013 році Роздрукувати

16 січня відзвітував про свою роботу голова Немирівської райдержадміністрації Петро Михайленко. В актовій залі санаторію «Авангард» його слухали близько півтисячі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості. Звіт приймав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан за участю 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського.

Протягом поточних звітів у 2013 році район неодноразово критикували за невиконання тих чи інших завдань соціально-гуманітарної сфери, однак на кінець року представники влади району активізувалися і завершили заплановану роботу. Так, в галузі охорони здоров’я було відремонтовано 13 амбулаторій та 60 ФАПів із 75 існуючих в районі. На вторинній ланці медицини увагу приділяли ремонту та оснащенню центральної районної лікарні.

Директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко зауважила, що на Немирівщині найбільш розгалужена мережа ФАПів, через це не змогли всі відремонтувати торік. Тому робота з їх відновлення продовжиться цьогоріч. Позитивом керівник департаменту назвала те, що протягом року в районі було відкрито три нові амбулаторії. Відтак завдання райдержадміністрації – відкрити стільки ж у 2014 році, хоча потреба району у п’яти амбулаторіях.

Так само «підтягнувся» район і у вирішенні завдань в освітній галузі. Директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк відзначив старання районного керівництва як в покращенні матеріально-технічної бази освітніх закладів, так і в роботі з вчительством та громадою краю в питаннях оптимізації шкільної мережі. Пріоритетними завданнями на 2014 рік для галузі він визначив: впровадження в освітніх закладах енергозберігаючих технологій та створення додаткових місць у дошкільних закладах.  

2013-й рік був особливим для Немирівщини у сфері інфраструктури. Авральними темпами районна влада при фінансовій допомозі обласного бюджету (260 тис. грн.) споруджувала понтонний міст на річці Південний Буг між селами Воробіївка та Нова Миколаївка. Наразі міст справно обслуговує жителів двох населених пунктів.

Немирів став останнім райцентром, де запрацював Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). 16 січня, по звершенні звіту, центр урочисто відрили голова райдержадміністрації Петро Михайленко, голова районної ради Володимир Дзевелюк і директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Андрій Гижко.

 

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 15:10 Переглядів: 1312

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація