23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Немирівський район відзначив своє 90-річчя Роздрукувати

22 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя заснування Немирівського району. Заходи відбулися на території спортивного комплексу міста. В якості експозиції тут були розташовані стилізовані світлиці територіальних громад району, виставки народних умільців.

Також ювілярів вітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський, народний депутат України Григорій Калетнік, голова Немирівського земляцтва Михайло Матієнко, голова Немирівської районної державної адміністрації Петро Михайленко, голова районної ради Володимир Дзевелюк.

У вітальному слові Сергій Татусяк підкреслив особливе місце Немирівщини в історичному літописі Вінницької області з точки зору як національної спадщини й культури, так і економіки.

– Головними героями всіх життєвих подій району є, звичайно, жителі Вашого славетного краю, адже саме працею і звитягою немирівчан забезпечується розвиток багатогранного потенціалу Немирівщини, – звернувся до громади С.Татусяк.

У ході урочистого дійства учасники також вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни, оскільки цього дня Україна відзначала День Скорботи, що символізує початок війни 1941-45рр. Крім того, були вручені державні нагороди новим матерям-героїням Немирівщини, відповідно до Указу Президента України.

По завершенні офіційної частини відбувся святкового концерту за участю дорослих та дитячих самодіяльних художніх колективів району. Крім того відбулися: виставка народної творчості, спортивні змагання (веселі старти, гирьовий спорт, перетягування канату, футбол, шахи, шашки), презентація книжки «Немирівщина від витоків до сьогодення» тощо.

 

 

 

Повернутись Створено: 25 червня 2013 року, 11:25 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація