21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Немирівський район відзначив своє 90-річчя Роздрукувати

22 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя заснування Немирівського району. Заходи відбулися на території спортивного комплексу міста. В якості експозиції тут були розташовані стилізовані світлиці територіальних громад району, виставки народних умільців.

Також ювілярів вітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський, народний депутат України Григорій Калетнік, голова Немирівського земляцтва Михайло Матієнко, голова Немирівської районної державної адміністрації Петро Михайленко, голова районної ради Володимир Дзевелюк.

У вітальному слові Сергій Татусяк підкреслив особливе місце Немирівщини в історичному літописі Вінницької області з точки зору як національної спадщини й культури, так і економіки.

– Головними героями всіх життєвих подій району є, звичайно, жителі Вашого славетного краю, адже саме працею і звитягою немирівчан забезпечується розвиток багатогранного потенціалу Немирівщини, – звернувся до громади С.Татусяк.

У ході урочистого дійства учасники також вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни, оскільки цього дня Україна відзначала День Скорботи, що символізує початок війни 1941-45рр. Крім того, були вручені державні нагороди новим матерям-героїням Немирівщини, відповідно до Указу Президента України.

По завершенні офіційної частини відбувся святкового концерту за участю дорослих та дитячих самодіяльних художніх колективів району. Крім того відбулися: виставка народної творчості, спортивні змагання (веселі старти, гирьовий спорт, перетягування канату, футбол, шахи, шашки), презентація книжки «Немирівщина від витоків до сьогодення» тощо.

 

 

 

Повернутись Створено: 25 червня 2013 року, 11:25 Переглядів: 1012

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація