Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Асоціація органів місцевого самоврядування прозвітувала про роботу у ІІІ кварталі поточного року

    19 жовтня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося онлайн засідання членів правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. До уваги учасників скайп-зустрічі було запропоновано чотири питання. Зокрема, «Про затвердження звіту про результати роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації ор ....

  • За 20 років Європейський суд розглянув більше 67 тисяч заяв проти України

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль перебуває на стажуванні в міжнародних інституціях Європи, зокрема Берліну, Страсбургу, Женеви та Нюрнбергу. З 15 по 21 жовтня проходить проект «Парламенти світу. Міжнародні установи». В програмі якого візит до Європарламенту, Організації Об’єднаних націй, Європейського Суду з Прав Людини, ....

  • Вінницька делегація перебуває у Польщі

    Жовтень став ювілейним в міжнародних партнерських відносинах між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польщі.Наші регіони відзначають 60-річчя дружніх стосунків, адже саме 8 жовтня 1958 року між керівництвом Вінницької області та на той час ще Келецького воєводства було підписано Угоду про співробітництво, яка започаткувала с ....

Необхідність проведення перевірки кількості поїздок пільговиками обговорили на комісії Роздрукувати

9 серпня відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Участь в засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор управління  фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, представники Вінницької обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Комісія розглянула 10 питань порядку денного. Зокрема, погодила розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», що передбачає розподіл між місцевими бюджетами 8 млн грн, що були виділені для збільшення фонду 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Це розпорядження передбачає перерозподіл фінансових ресурсів між головними розпорядниками коштів обласного бюджету, зарахування до обласного бюджету коштів у вигляді субвенції з місцевих бюджетів та інше.

На основі фінансових показників діяльності комунальних підприємств обласної Ради члени комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм погодили премії  за ІІ квартал 2018 року  керівникам комунальних підприємств «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» та «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Також комісією погоджено розпорядження голови облдержадміністрації про надання грошової винагороди членам збірних команд України та їх тренерам.

До обговорення звернення долучився голова Вінницької обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Микола Бойчук, який поінформував присутніх про складну ситуацію, що склалася щодо питання перевезення пільгових категорій громадян на території Вінницької області.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова постійної комісії Геннадій Мазур висловили підтримку та пообіцяли сприяти у вирішенні зазначеного питання спільно з структурними підрозділами облдержадміністрації та органами місцевого самоврядування області. Після обговорення комісія прийняла рішення про необхідність удосконалення роз’яснювальної роботи серед перевізників щодо надання послуг пільговим категоріям населення, а також важливості спільно з громадськістю здійснення моніторингу кількості поїздок пільговими категоріями населення.

Геннадій Мазур та Микола Ткачук поінформували присутніх про Програму збереження та відтворення родючості ґрунтів земель державної форми власності у Вінницькій області на 2018-2022 роки, що виноситься на розгляд чергової сесії обласної Ради. Програма передбачає сприяння у розкисленні земель на території Вінницької області. Зазначений проект рішення одноголосно був підтриманий членами комісії.

 

Повернутись Створено: 9 серпня 2018 року, 16:43 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація