23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Необхідно максимально приділяти увагу розвитку територіальних громад Роздрукувати

Незважаючи на події навколо проведення позачергової сесії обласної Ради, постійна комісія обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм зібралась 15 березня 2017 року на засідання з метою розгляду актуальних для жителів області питань. На засідання комісії було внесено 9 питань, із яких 2 було відкладено до наступного засідання.  

Серед розглянутих і погоджених питань порядку денного необхідно відзначити звернення голови комісії Геннадія Мазура щодо збільшення фінансування фонду Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад на 15 млн.грн. Звернення виникло як реакція на великий обсяг проектів (682) поданих на конкурс та наявність передбачених у обласному бюджеті лише 7,5 млн.грн. по загальному фонду для співфінансування проектів за 4 напрямами конкурсу окрім екологічного.

Окрім того, на комісії було розглянуто і підтримано ще один важливий проект рішення - ,,Про оприлюднення закладами охорони здоров’я - об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області інформації щодо медичних виробів і лікарських засобів, які закуплені за бюджетні кошти і підлягають безкоштовній передачі пацієнтам, які перебувають на амбулаторному та/або стаціонарному лікуванні у цих закладах”.

Також депутати розглянули і підтримали звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо реформування пенсійної системи та забезпечення соціальної справедливості.

Таким чином, як зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур, постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм продовжує працювати ефективно та на результат людей і територіальних громад.

Повернутись Створено: 16 березня 2017 року, 10:01 Переглядів: 595

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація