Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Необхідно максимально приділяти увагу розвитку територіальних громад Роздрукувати

Незважаючи на події навколо проведення позачергової сесії обласної Ради, постійна комісія обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм зібралась 15 березня 2017 року на засідання з метою розгляду актуальних для жителів області питань. На засідання комісії було внесено 9 питань, із яких 2 було відкладено до наступного засідання.  

Серед розглянутих і погоджених питань порядку денного необхідно відзначити звернення голови комісії Геннадія Мазура щодо збільшення фінансування фонду Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад на 15 млн.грн. Звернення виникло як реакція на великий обсяг проектів (682) поданих на конкурс та наявність передбачених у обласному бюджеті лише 7,5 млн.грн. по загальному фонду для співфінансування проектів за 4 напрямами конкурсу окрім екологічного.

Окрім того, на комісії було розглянуто і підтримано ще один важливий проект рішення - ,,Про оприлюднення закладами охорони здоров’я - об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області інформації щодо медичних виробів і лікарських засобів, які закуплені за бюджетні кошти і підлягають безкоштовній передачі пацієнтам, які перебувають на амбулаторному та/або стаціонарному лікуванні у цих закладах”.

Також депутати розглянули і підтримали звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо реформування пенсійної системи та забезпечення соціальної справедливості.

Таким чином, як зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур, постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм продовжує працювати ефективно та на результат людей і територіальних громад.

Повернутись Створено: 16 березня 2017 року, 10:01 Переглядів: 651

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація