Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Непедівській школі Козятинського району – 50 років Роздрукувати

Важливою подією для жителів села Непедівки Козятинського району стало святкування 50-річного ювілею школи. За ці десятиліття зі стін навчального закладу вийшли тисячі вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі. Привітати колектив школи та мешканців села з важливою датою приїхали депутат обласної Ради Ірина Колесник, випускники, педагоги, учні та гості.

Найталановитіші учні школи підготували  концертну програму. В ній номери змінювались спогадами почесних гостей, привітаннями, враженнями, веселими жартами та урочистими поздоровленнями.

– Із великим задоволенням вітаю вас, шановні вчителі, батьки, учні з ювілейним святом – 50-річчя з дня заснування школи. Бажаю вам наснаги і тепла, дитячих посмішок та гарних оцінок, – привітала депутат облради Ірина Колесник присутніх на святі. Окрім теплих слів колективу, вона вручила пам’ятні подарунки школі.

Напередодні відзначення Дня фізичної культури і спорту Ірина Миколаївна та громадський діяч Аліна Дмитришина також відзначили кращих спортсменів Калинівщини. Після вручення нагород вони побажали спортсменам, аби їхні досягнення і надалі примножували славу і авторитет Вінниччини.

Повернутись Створено: 12 вересня 2017 року, 15:26 Переглядів: 419

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація