Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Незважаючи на супротив, Сергій Свитко представив Валентина Фіщука трудовому колективу Вінницької МСЕК Роздрукувати

28 серпня, незважаючи на численні перешкоди, голова обласної Ради Сергій Свитко представив співробітникам Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового керівника - виконувача обов’язків головного лікаря Валентина Фіщука.

Сьогодні, на 10:00 планувалось представлення Валентина Фіщука трудовому колективу МСЕК за адресою Театральна, 14. Проте виявилося, що в приміщенні за дивним збігом обставин, крім бухгалтера більше нікого немає, а вхід в приміщення, на якому висів замок, знову заблокований приватною охоронною фірмою “Гепард-Захист плюс”, представники якої продовжили вчиняти протиправні дії, не допускаючи нікого у приміщення обласного комунального закладу. В зв’язку із цим, було вирішено зустрітись із співробітниками одного із підрозділів комунального закладу МСЕК, що знаходиться на території Вінницької районної клінічної лікарні.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив перед працівниками закладу і зачитав рішення Вінницького апеляційного суду про про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи та розпорядження про призначення Валентина Фіщука виконувачем обов’язків головного лікаря цього закладу. Очільник обласної Ради побажав працівникам плідної праці і добра.

- З цього часу Валентин Васильович приступає до виконання своїх обов’язків і несе відповідальність за діяльність цього обласного комунального закладу. Від сьогодні я скерую подання на ім'я прокурора області і начальника управління УМВС у Вінницькій області про той злочин, який був скоєний вчора, коли не допустили до приміщення Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Степана Нешика і Валентина Фіщука. Має бути відповідне реагування правоохоронними органами на факти перешкоджання діяльності обласної влади і законно призначеному  керівнику комунального закладу. Особисто триматиму на контролі розгляд цих питань правоохоронними органами. Закон має бути один для всіх, бо ми живемо уже в зовсім інший час. Усі без винятку, повинні поважати закон, в тому числі колишні головні лікарі, які є громадянами України, - зазначив Сергій Свитко.

Перед колективом виступив також Валентин Фіщук, який запевнив працівників, що працюватиме на благо і розвиток колективу, максимально прозоро і справедливо, дбатиме про відновлення авторитету цього закладу. “Я докладу усіх зусиль, щоб розмови щодо купівлі довідок, заключень про інвалідність, корупцію в закладі не мали під собою ніяких підстав. Ми займатимемось не тільки об’єктивним визначенням інвалідності, а й посилимо увагу до реабілітації інвалідів”, - сказав Валентин Фіщук.

Після офіційного представлення Валентина Фіщука, очільник обласної Ради за участю представників громадськості та ЗМІ повернувся до приміщення за адресою Театральна 14, яке продовжувало блокувати формування “Гепард-Захист плюс”, з якими екс-керівником МСЕК, нібито, укладено договір про охорону приміщення. Була викликана слідчо-оперативна група УМВС, яка зафіксувала факт протиправних дій. Лише після цього очільник обласної Ради та виконувач обов’язків головного лікаря МСЕК ввійшли в приміщення. Крім того, виявилось, що Віктор Власюк, який, начебто, перебуває на лікарняному, будучи офіційно звільненим, ходить на роботу і дає вказівки працівникам, утримує у себе печатку закладу.  На місці події складено заяву про злочин працівників формування “Гепард-Захист плюс”.

Детальніше про подію дивіться відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=4aAsfWv763M&feature=youtu.be

Нагадаємо, що приватна фірма “Гепард-Захист плюс” на чолі із своїм керівником Мельником В.І. вчинила протиправні дії і не допустила виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука до місця роботи, детальніше про це за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-zvernuvsya-v-pravoohoronni-organi-z-privodu-nedopuschennya-valentina-fischuka-do-miscya-roboti.htm.   

Повернутись Створено: 28 серпня 2014 року, 17:05 Переглядів: 2225

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація