Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Низка екологічних проєктів реалізовуватиметься у Вінницькій області Роздрукувати

7 серпня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, під час якого розглянуто близько двох десятків питань порядку денного.

На захід були запрошені заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також представники комунальних установ, громадських організацій, тощо.

За участі запрошених обговорено та підтримано проєкт рішення «Про внесення змін до проекту рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад».

Постійною комісією розглянуто та знайдено шляхи розв’язання  проблем, порушені у зверненнях громадян. Зокрема, Геннадієм Мазуром особисто підтримано друк книги «Начало» авторства Владилена Зоріна.

В рамках, ініційованого головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, моніторингу ефективності використання бюджетних коштів представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації разом із Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації поінформували присутніх щодо використання бюджетних коштів станом на 1 серпня 2019 року, які були передбачені на виконання заходів за Регіональною екологічною бюджетною програмою на 2019-3023 роки.

Також комісією розглянуто низку інших питань порядку денного, серед них: створення передумов підвищення економічної ефективності роботи комунального підприємства «Biнницяoблтeплoeнepгo», винайдення можливостей фінансування реконструкції (будівництва) водогону, що знаходиться в с.Маньківці Барського району Вінницької області, покращення умов роботи представників Служби безпеки України у Вінницькій області у зоні ООС.

Заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник повідомив присутніх про внесення змін до Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та II семестру 2018-2019 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та I-IV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу, що сприятиме розширенню цільової аудиторії, яка має право на відшкодування вартості навчання.

З метою підвищення рівня поінформованості зацікавлених сторін було розглянуто проєкт рішення Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил на 2016-2021 роки за І півряччя 2019 року, з яким можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Проєкти рішень».

Заступник директора-начальник управління фінансів виробничої сфери та супроводження субвенцій Департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Зубань поінформувала щодо розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік», яким передбачається розподіл коштів обласного бюджету між районами та містами обласного значення на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування  за червень 2019 року в загальній сума понад 749 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту передбачено понад 7,4 млн. грн. та понад 36 млн. грн. розглянуто розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти Вінницькій області на придбання послуг з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти у адміністративно територіальних одиницях.

Відповідно до рішення обласного фонду охорони навколишнього природного середовища між 4 проєктами розподілено 2,364 млн грн, зокрема:

Відновлення гідрологічного режиму гідрологічного заказника «Зелені криниці», що розташований за межами села Ординці на території Левківської сільської ради Погребищенського району (капітальний ремонт).

Запровадження та обслуговування функціонування державної системи моніторингу навколишнього природного середовища, автоматизованих геоінформаційних систем та приладів, зокрема, впровадження технологій дистанційного зондування Землі із застосуванням засобів автоматизації та геоінформаційних систем (створення та впровадження автоматизованої неоінформаційної системи об'єктів водокористування поверхневих вод із даними паспортизації ставків Вінницької області).

Озеленення в смт. Вендичани Могилів-Подільського району.

Придбання та впровадження обладнання для збору та складування твердих побутових відходів у Брацлавській ОТГ.

– Пріоритетними напрямами залишаються природоохоронні заходи з озеленення місцевості та утилізації твердих побутових відходів, – коментує голова постійної комісії обласної Ради Геннадій Мазур. – Тому і знайшли підтримку комісії екологічні проєкти. Стосуються вони першочергових пропозицій проведення роботи з природоохоронної діяльності. Реалізація цих заходів, переконаний, покращить санітарний стан території громад, сприятиме поліпшенню технічного стану та благоустрою водойм в області, а також дозволить забезпечити оперативність пошуку і обробки даних про водні об’єкти області.

З протоколом та висновками комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 7 серпня 2019 року, 16:58 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація