Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Низку питань екологічного напряму погодили депутати Роздрукувати

Під час пленарного засідання депутати обласної Ради підтримали низку питань екологічного напряму. Зокрема, об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення оголосили Орнітологічний заказник «Війтовецький» орієнтовною площею 23 га на території Війтовецької сільської ради Липовецького району, без вилучення із користування. Також згідно з рішенням доручили   Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації спільно з Вінницьким національним технічним університетом розробити наукову концепцію та обґрунтування щодо проведення геологорозвідувальних, вишукувальних, геодезичних та інших робіт з пошуку і розробки торфових родовищ у Вінницькій області.

Державній службі геології та надр України надано погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки піску та піщано-гравійної суміші Турбівської-1 ділянки (2 км на захід від смт Турбів), а також розробки піску та вапняку Немійської ділянки (1,0 км на північний захід від с. Немія Могилів-Подільського району), а також для розробки Могилів-Подільської ділянки пісковику (1,5 км на північ від м. Могилів Подільський).

Об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення оголошено ландшафтний заказник «Костоління», орієнтовна площа якого 25 га на території Баланівської сільської ради Бершадського району, без вилучення із користування ВОКСЛП «Віноблагроліс».

Встановлено зони санітарної охорони ділянки Скіфська Немирівського родовища питних підземних вод (свердловин № № 1/12, 2, 3, 5/2069, 6/2040, 8/2039); для ТОВ «Еко-Сфера» погоджено надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування питних підземних вод родовища «Черепашинці-3» (свердловини № № 204, 205) Калинівського району Вінницької області та видобування питних підземних вод ділянки «Калинівка-3» Калинівського родовища (свердловини № № 235, 236, 237) Калинівського району Вінницької області.

Надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків ділянки «Кар’єрна» Дмитрашків – Трудівського родовища,  що в Піщанському районі Вінницької області погодили для ТОВ «Компанія ОРТУС».

Погодили для ТОВ «Іллінецький гранітний кар’єр» надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування гранітів ділянки № 1 Кальницького родовища, що в Іллінецькому районі.

Об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення буде оголошено ботанічну пам’ятку природи «Дуб Гаврило» орієнтовною площею 0,01 га на території міста Вінниці, за адресою вул. Миколи Оводова, 89 (прибудинкова територія) без вилучення із користування.

Повернутись Створено: 17 грудня 2019 року, 15:43
Оновлено: 17 грудня 2019 року, 16:15
Переглядів: 236

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація