22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Ноутбуки для дистанційного навчання, кисневі концентратори та інсулін: профільна комісія погодила зміни до обласного бюджету Роздрукувати

Сьогодні, 5 травня, Галина Якубович провела позачергове засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

Депутати розглянули проєкт розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік».

У цілому доходи обласного бюджету збільшуються на 69 млн 390 тис. грн. Зокрема, з державного бюджету місцевим бюджетам направляється:

–  27,3 млн грн на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я;

– 39 млн 940 тис. 400 грн на заходи, спрямовані на боротьбу з COVID-19 та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти.

– Комісія розглянула розпорядження голови облдержадміністрації та внесла відповідні зміни. Основними питаннями, які виносяться у розпорядженні – це субвенції з державного бюджету. Перша велика субвенція – на придбання кисневих концентраторів, які будуть закуплені централізовано. Їх передадуть центрам первинної медико-санітарної допомоги для того, щоб ними могли користуватися пацієнти, як мають потребу кисневій терапії після лікування COVID-19, Друга  –  на придбання ноутбуків для закладів освіти, які в переважній своїй частині перебувають на дистанційному навчанні. – пояснила голова постійної комісії Галина Якубович.

Також внесені зміни, згідно з якими понад 11 млн грн передаються місцевим бюджетам на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином.

–  Там, де немає центрів первинної медико-санітарної допомоги, ці кошти будуть розподілені через громади, на території яких знаходилися районні лікарні й мали реєстри інсулінозалежних хворих. Тобто, людина отримає допомогу там, де вона перебувала на обліку, – додала Галина Якубович.

Окрім того, на співфінансування інвестиційних проєктів з бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади передається 150 тис. грн  на реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування та бюджету Тульчинської міської територіальної громади – 2 млн грн на реконструкцію приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення).

Також з державного бюджету передано субвенцію на придбання засобів захисту, необхідних для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році – понад 758 тис. грн.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 5 травня 2021 року, 17:33 Переглядів: 676

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація