23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Новації Роздрукувати

На Вінниччині стартував проект Міністерства закордонних справ Польщі

19 квітня у Вінницькій області офіційно розпочато реалізацію грантового проекту «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування». Проект реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

19-20 квітня відбуватиметься організаційний етап 1-ї частини проекту, а саме: зустріч представників органів місцевого самоврядування Вінниччини з питання створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). У зустрічі братиме участь делегація працівників ВЦОіКС на чолі з виконавчим директором Мачеєм Козіком. Загалом робоча група у складі 25 осіб протягом 3 днів працюватиме над установчими документами Асоціації. Відтак 23 квітня планується провести установчі збори ВОАОМС.
У перший день роботи польські експерти презентували вінницьким колегам історію заснування та діяльності ВЦОіКС, за прикладом якої створюватиметься і Вінницька асоціація.
– Створення асоціації відповідає потребам самих органів самоврядування, а також спрямоване на виконання доручення Президента України та рішення Ради регіонів про заходи щодо пришвидшення реформування регіональної влади, – прокоментував актуальність події перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Представляючи свою організацію, директор ВЦОіКС Мачей Козік підкреслив, що їхній центр діє вже 22 роки і є найстаршим і унікальним об’єднанням органів місцевого самоврядування в Польщі.
– На сьогодні ВЦОіКС об’єднує 273 місцевих самоврядних органи (242 гміни та 31 повіт). Всі ці роки організація була поза політикою. Я раджу і Вінницькій асоціації не звертати уваги на центральну владу, а працювати для себе і на себе, – порадив колегам Мачей Козік.
Польські гості пригадали, що думку про створення подібної до ВЦОіКС організації на Вінниччині ще 5 років тому у Познані озвучив голова МГО «Україна–Польща–Німеччина», нині голова обласної Ради, Сергій Татусяк.

Довідка: проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» триватиме з квітня по листопад 2012 року.
Кошторис проекту – 740 тис. грн.; з них: 550 тис. грн. – кошти Міністерства закордонних справ Республіки Польща, 190 тис. грн. – кошти Вінницької області.
На сьогодні заявки про вступ до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування надійшли від 18 місцевих рад – 10 районних, 4 міських, 3 сільських та Вінницької обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 19 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація