15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Новації Роздрукувати

На Вінниччині стартував проект Міністерства закордонних справ Польщі

19 квітня у Вінницькій області офіційно розпочато реалізацію грантового проекту «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування». Проект реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

19-20 квітня відбуватиметься організаційний етап 1-ї частини проекту, а саме: зустріч представників органів місцевого самоврядування Вінниччини з питання створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). У зустрічі братиме участь делегація працівників ВЦОіКС на чолі з виконавчим директором Мачеєм Козіком. Загалом робоча група у складі 25 осіб протягом 3 днів працюватиме над установчими документами Асоціації. Відтак 23 квітня планується провести установчі збори ВОАОМС.
У перший день роботи польські експерти презентували вінницьким колегам історію заснування та діяльності ВЦОіКС, за прикладом якої створюватиметься і Вінницька асоціація.
– Створення асоціації відповідає потребам самих органів самоврядування, а також спрямоване на виконання доручення Президента України та рішення Ради регіонів про заходи щодо пришвидшення реформування регіональної влади, – прокоментував актуальність події перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Представляючи свою організацію, директор ВЦОіКС Мачей Козік підкреслив, що їхній центр діє вже 22 роки і є найстаршим і унікальним об’єднанням органів місцевого самоврядування в Польщі.
– На сьогодні ВЦОіКС об’єднує 273 місцевих самоврядних органи (242 гміни та 31 повіт). Всі ці роки організація була поза політикою. Я раджу і Вінницькій асоціації не звертати уваги на центральну владу, а працювати для себе і на себе, – порадив колегам Мачей Козік.
Польські гості пригадали, що думку про створення подібної до ВЦОіКС організації на Вінниччині ще 5 років тому у Познані озвучив голова МГО «Україна–Польща–Німеччина», нині голова обласної Ради, Сергій Татусяк.

Довідка: проект «Створення та початок діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» триватиме з квітня по листопад 2012 року.
Кошторис проекту – 740 тис. грн.; з них: 550 тис. грн. – кошти Міністерства закордонних справ Республіки Польща, 190 тис. грн. – кошти Вінницької області.
На сьогодні заявки про вступ до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування надійшли від 18 місцевих рад – 10 районних, 4 міських, 3 сільських та Вінницької обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 19 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація