26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Новації Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» розширюється

До складу Єврорегіону «Дністер» увійшов район Дубоссари Республіки Молдова. Відповідне рішення було прийняте Радою Єврорегіону 28 лютого під час чергового засідання у м.Вінниці. Відтак, тепер територіально до складу Єврорегіону «Дністер» входить Вінницька область та 7 районів Молдови: Дондушень, Дубоссари, Окниця, Резіна, Сорока, Флорешти, Шолданешти.
Голова Дубоссарського району Григорій Полічинський зауважив, що вступити до складу єврорегіону – це бажання не адміністрації району, а жителів.
– Для нас велика честь приєднатися до такого єврорегіону, який, не дивлячись на молодий вік – 1 рік, домігся гарних і вагомих результатів як в організації своєї роботи, так і в пріоритетних напрямах діяльності, – сказав Г.Полічинський.
Також під час даного засідання Рада Єврорегіону ввела до свого складу першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Максима Боровського.

 

Крім того члени Ради заслухали звіт голови Сергія Татусяка про діяльність Єврорегіону протягом вересня 2012р. – лютого 2013 р. Знаковими подіями цього періоду стало відкриття Представництва Єврорегіону «Дністер» і Вінницької області у Брюсселі та підписання угоди про співпрацю із Єврорегіоном «Сірет-Прут-Дністер» (Молдова/Румунія).
Що ж до проектів на рік 2013-й, то серед них заплановано: проведення спортивних турнірів «Дністер-2013»; конкурс дитячих малюнків до Дня Європи; оздоровча дитяча кампанія з обміном школярів Вінниччини і Молдови; запуск туристичних маршрутів; візит вінницьких журналістів до Молдови та Румунії. І не знімається з порядку денного просування інфраструктурних проектів Єврорегіону: будівництво мосту через Дністер, очисні споруди на його берегах та залізниця.
Відповідно до рішення Ради, її наступне засідання відбудеться у квітні у районі Шолданешти (Молдова).

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 748

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація