21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Новації Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» розширюється

До складу Єврорегіону «Дністер» увійшов район Дубоссари Республіки Молдова. Відповідне рішення було прийняте Радою Єврорегіону 28 лютого під час чергового засідання у м.Вінниці. Відтак, тепер територіально до складу Єврорегіону «Дністер» входить Вінницька область та 7 районів Молдови: Дондушень, Дубоссари, Окниця, Резіна, Сорока, Флорешти, Шолданешти.
Голова Дубоссарського району Григорій Полічинський зауважив, що вступити до складу єврорегіону – це бажання не адміністрації району, а жителів.
– Для нас велика честь приєднатися до такого єврорегіону, який, не дивлячись на молодий вік – 1 рік, домігся гарних і вагомих результатів як в організації своєї роботи, так і в пріоритетних напрямах діяльності, – сказав Г.Полічинський.
Також під час даного засідання Рада Єврорегіону ввела до свого складу першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Максима Боровського.

 

Крім того члени Ради заслухали звіт голови Сергія Татусяка про діяльність Єврорегіону протягом вересня 2012р. – лютого 2013 р. Знаковими подіями цього періоду стало відкриття Представництва Єврорегіону «Дністер» і Вінницької області у Брюсселі та підписання угоди про співпрацю із Єврорегіоном «Сірет-Прут-Дністер» (Молдова/Румунія).
Що ж до проектів на рік 2013-й, то серед них заплановано: проведення спортивних турнірів «Дністер-2013»; конкурс дитячих малюнків до Дня Європи; оздоровча дитяча кампанія з обміном школярів Вінниччини і Молдови; запуск туристичних маршрутів; візит вінницьких журналістів до Молдови та Румунії. І не знімається з порядку денного просування інфраструктурних проектів Єврорегіону: будівництво мосту через Дністер, очисні споруди на його берегах та залізниця.
Відповідно до рішення Ради, її наступне засідання відбудеться у квітні у районі Шолданешти (Молдова).

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація