21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Новації сільського господарства Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Влада має сприяти підприємцям, які не бояться новизни»

На Вінниччині з’явився репродуктивний свинокомплекс, який обладнаний і працюватиме за голландською технологією. Підприємство знаходиться у селі Селище Тиврівського району і наразі за своєю специфікою є єдиним в області. 15 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство, яке скоро має запрацювати на повну потужність.

Власник та ідейний ініціатор комплексу Петро Семенчук продемонстрував приміщення комплексу та ознайомив із технологією виробництва. Комплекс реконструйовано на базі колишніх приміщень заводу «Маяк». Наразі він складається із боксу штучного запліднення, родильного залу, боксів вирощування та відгодівлі, ізолятора, приміщень для персоналу.
– Ми взяли за основу голландську технологію вирощування свиней. Плануємо вирощувати племінне стадо – 250-300 голів із щорічним приплодом від однієї свиноматки до 22 поросят, – повідомив Петро Семенчук.

Він додав, що роботою всього свинарника керуватиме спеціальна комп’ютерна програма, яка регулюватиме весь цикл – від подачі харчів до прибирання, а також – температуру, вологість, кондеціонування повітря тощо.
– Може це мінус в плані створення нових робочих місць, адже комплекс обслуговуватиме 3-4 людини. Але мінімізація контакту з людьми – це гарантія повної санітарії та гігієни, а відтак – якісного продуктивного потомства, – пояснив власник підприємства.
Оглянувши цехи, Сергій Татусяк зауважив, що побачене заслуговує на увагу влади і фахівців сільського господарства Вінниччини.
– Ми повинні дякувати підприємцям, які відкривають нову справу за непростих умов на ринку сільгосппродукції, банківського кредитування. Влада зобов’язана сприяти підприємцям, які не бояться новизни, – зазначив С.Татусяк.
Голова назвав позитивом те, що передові технології тваринництва Данії, Голландії поступово впроваджуються в області та країні, що сприятиме виконанню регіональних і державних продовольчих програм.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація