21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Новації сільського господарства Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Влада має сприяти підприємцям, які не бояться новизни»

На Вінниччині з’явився репродуктивний свинокомплекс, який обладнаний і працюватиме за голландською технологією. Підприємство знаходиться у селі Селище Тиврівського району і наразі за своєю специфікою є єдиним в області. 15 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство, яке скоро має запрацювати на повну потужність.

Власник та ідейний ініціатор комплексу Петро Семенчук продемонстрував приміщення комплексу та ознайомив із технологією виробництва. Комплекс реконструйовано на базі колишніх приміщень заводу «Маяк». Наразі він складається із боксу штучного запліднення, родильного залу, боксів вирощування та відгодівлі, ізолятора, приміщень для персоналу.
– Ми взяли за основу голландську технологію вирощування свиней. Плануємо вирощувати племінне стадо – 250-300 голів із щорічним приплодом від однієї свиноматки до 22 поросят, – повідомив Петро Семенчук.

Він додав, що роботою всього свинарника керуватиме спеціальна комп’ютерна програма, яка регулюватиме весь цикл – від подачі харчів до прибирання, а також – температуру, вологість, кондеціонування повітря тощо.
– Може це мінус в плані створення нових робочих місць, адже комплекс обслуговуватиме 3-4 людини. Але мінімізація контакту з людьми – це гарантія повної санітарії та гігієни, а відтак – якісного продуктивного потомства, – пояснив власник підприємства.
Оглянувши цехи, Сергій Татусяк зауважив, що побачене заслуговує на увагу влади і фахівців сільського господарства Вінниччини.
– Ми повинні дякувати підприємцям, які відкривають нову справу за непростих умов на ринку сільгосппродукції, банківського кредитування. Влада зобов’язана сприяти підприємцям, які не бояться новизни, – зазначив С.Татусяк.
Голова назвав позитивом те, що передові технології тваринництва Данії, Голландії поступово впроваджуються в області та країні, що сприятиме виконанню регіональних і державних продовольчих програм.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація