23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Новації сільського господарства Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Влада має сприяти підприємцям, які не бояться новизни»

На Вінниччині з’явився репродуктивний свинокомплекс, який обладнаний і працюватиме за голландською технологією. Підприємство знаходиться у селі Селище Тиврівського району і наразі за своєю специфікою є єдиним в області. 15 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство, яке скоро має запрацювати на повну потужність.

Власник та ідейний ініціатор комплексу Петро Семенчук продемонстрував приміщення комплексу та ознайомив із технологією виробництва. Комплекс реконструйовано на базі колишніх приміщень заводу «Маяк». Наразі він складається із боксу штучного запліднення, родильного залу, боксів вирощування та відгодівлі, ізолятора, приміщень для персоналу.
– Ми взяли за основу голландську технологію вирощування свиней. Плануємо вирощувати племінне стадо – 250-300 голів із щорічним приплодом від однієї свиноматки до 22 поросят, – повідомив Петро Семенчук.

Він додав, що роботою всього свинарника керуватиме спеціальна комп’ютерна програма, яка регулюватиме весь цикл – від подачі харчів до прибирання, а також – температуру, вологість, кондеціонування повітря тощо.
– Може це мінус в плані створення нових робочих місць, адже комплекс обслуговуватиме 3-4 людини. Але мінімізація контакту з людьми – це гарантія повної санітарії та гігієни, а відтак – якісного продуктивного потомства, – пояснив власник підприємства.
Оглянувши цехи, Сергій Татусяк зауважив, що побачене заслуговує на увагу влади і фахівців сільського господарства Вінниччини.
– Ми повинні дякувати підприємцям, які відкривають нову справу за непростих умов на ринку сільгосппродукції, банківського кредитування. Влада зобов’язана сприяти підприємцям, які не бояться новизни, – зазначив С.Татусяк.
Голова назвав позитивом те, що передові технології тваринництва Данії, Голландії поступово впроваджуються в області та країні, що сприятиме виконанню регіональних і державних продовольчих програм.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація