Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Новації Роздрукувати

Реформа місцевого самоврядування відтерміновується

Реформа місцевого самоврядування в Україні може відбутися не раніше, ніж за два роки. Про це голова обласної Ради Сергій Татусяк повідомив сільським головам під час зустрічі 22 березня в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Голова зазначив, що про відтермінування реформи сказав Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів, у якому С.Татусяк взяв участь 21 березня.
– З ініціативи Президента Рада регіонів прийняла рішення про те, що два наступні роки будуть підготовчими до прийняття закону про реформування місцевого самоврядування. Це потрібно для того, щоб провести ґрунтовну просвітницьку роботу, адже у суспільстві низька обізнаність про реформу, а відтак – несприйняття, – роз’яснив С.Татусяк.
Він додав, що протягом цього періоду депутатами та громадськістю спільно мають напрацюватися зміни до трьох основних законів: про місцеве самоврядування, про державні адміністрації та про адміністративно-територіальний устрій. Крім того, відповідні зміни мають бути внесені до Конституції України.

 


Повернутись Створено: 22 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1052

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація