23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Нове партнерство Роздрукувати

12-ть громад Вінниччини та Румунії уклали угоди про співпрацю

28 лютого відбулася церемонія підписання угод про співпрацю між 12-ма територіальними громадами Вінницької області та Румунії. Подія відбулася під час Міжнародного круглого столу «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва».

Зокрема, своє партнерство та спільні дії задля розвитку жителів засвідчили: місто Ямпіль з містом Харлеу; села Бронниця, Вендичани, Озаринці, Серебрія Могилів-Подільського району; села Борівка, Лозове, Мазурівка Чернівецького району; села Буша, Гальжбіївка, Клембівка Ямпільського району та село Агрономічне Вінницького району – з відповідними комунами повітів Ясси та Васлуй Румунії.
Крім того Чернівецький район Вінниччини заприятелював в рамках угоди із районом Дубоссари Республіки Молдова.
З’явився також новий партнер у самого Єврорегіону «Дністер». Це громадська організація «Союз українців Румунії». Відповідну угоду підписали голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та голова Ясської філії Союзу Віктор Григорчук.
– Ми сьогодні цими угодами підтвердили наше прагнення до «народної дипломатії», яка здатна руйнувати всі штучно створені політичні бар’єри. Я щиро вдячний партнерам із Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» за те, що задекларовані домовленості реалізовуються, – резюмував подію С.Татусяк.


Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація