Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Нове партнерство Роздрукувати

12-ть громад Вінниччини та Румунії уклали угоди про співпрацю

28 лютого відбулася церемонія підписання угод про співпрацю між 12-ма територіальними громадами Вінницької області та Румунії. Подія відбулася під час Міжнародного круглого столу «Єврорегіон як позитивний інструмент реалізації політики транскордонного співробітництва».

Зокрема, своє партнерство та спільні дії задля розвитку жителів засвідчили: місто Ямпіль з містом Харлеу; села Бронниця, Вендичани, Озаринці, Серебрія Могилів-Подільського району; села Борівка, Лозове, Мазурівка Чернівецького району; села Буша, Гальжбіївка, Клембівка Ямпільського району та село Агрономічне Вінницького району – з відповідними комунами повітів Ясси та Васлуй Румунії.
Крім того Чернівецький район Вінниччини заприятелював в рамках угоди із районом Дубоссари Республіки Молдова.
З’явився також новий партнер у самого Єврорегіону «Дністер». Це громадська організація «Союз українців Румунії». Відповідну угоду підписали голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та голова Ясської філії Союзу Віктор Григорчук.
– Ми сьогодні цими угодами підтвердили наше прагнення до «народної дипломатії», яка здатна руйнувати всі штучно створені політичні бар’єри. Я щиро вдячний партнерам із Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер» за те, що задекларовані домовленості реалізовуються, – резюмував подію С.Татусяк.


Повернутись Створено: 28 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація