23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Нові горизонти співпраці Роздрукувати

Росіяни зацікавилися вінницьким садівництвом

29 лютого делегація Свердловської області Російської Федерації відвідала Тиврівський район, з метою ознайомлення з діяльністю місцевих агропідприємств з вирощування та переробки садовини. У складі делегації були: голова комітету Законодавчих зборів Свердловської області з питань аграрної політики, природокористування, охорони довкілля Ілля Гаффнер, керівник фонду Губернаторських програм Свердловської області Юрій Пінаєв, депутат комітету Законодавчих зборів з питань законодавства і суспільної безпеки Олександр Новокрещенов, генеральний директор ТОВ «Термінал «Чкаловський» (м.Єкатеринбург), представник української діаспори в Свердловській області Олег Соболєв.

Як повідомив голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Муляр, російські колеги відвідали Гніванський кар’єр, а також – ТОВ «Агроеталон», де оглянули сади та овочесховище, і ТОВ «Поділля», де гостям продемонстрували цехи з виробництва соків та чіпсів.
Ілля Гаффнер висловив зацікавленість місцевою продукцією і зазначив, що буде порушувати перед керівництвом Свердловської області питання щодо закупівлі тиврівських черешень, яблук і слив. Сусіди також залишилися задоволені якістю соків і чіпсів, відтак розглядатимуть можливість купувати і їх.
Перед від’їздом на Батьківщину свердловці зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, аби подякувати за гостинний триденний прийом на Вінниччині.
– У нас не було відчуття, що ми в гостях. Вінничани – дивовижні люди, які живуть на землі, ходять по землі. Шкода, що ми не налагодили таких тісних контактів раніше, – зазначив Ілля Гаффнер.
Сергій Татусяк висловив впевненість, що відтепер ситуація зміниться, адже 28 лютого Вінницька обласна Рада та Законодавчі збори Свердловської області підписали Протокол намірів про співпрацю.
– Пропоную найближчим часом напрацювати повноцінний документ – угоду і, не затягуючи, затвердити її, – сказав С.Татусяк.
Російські делегати зазначили, що це може статися вже у травні цього року, під час візиту на Свердловщину вінницької делегації.

Повернутись Створено: 1 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація