21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Нові горизонти співпраці Роздрукувати

Росіяни зацікавилися вінницьким садівництвом

29 лютого делегація Свердловської області Російської Федерації відвідала Тиврівський район, з метою ознайомлення з діяльністю місцевих агропідприємств з вирощування та переробки садовини. У складі делегації були: голова комітету Законодавчих зборів Свердловської області з питань аграрної політики, природокористування, охорони довкілля Ілля Гаффнер, керівник фонду Губернаторських програм Свердловської області Юрій Пінаєв, депутат комітету Законодавчих зборів з питань законодавства і суспільної безпеки Олександр Новокрещенов, генеральний директор ТОВ «Термінал «Чкаловський» (м.Єкатеринбург), представник української діаспори в Свердловській області Олег Соболєв.

Як повідомив голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Муляр, російські колеги відвідали Гніванський кар’єр, а також – ТОВ «Агроеталон», де оглянули сади та овочесховище, і ТОВ «Поділля», де гостям продемонстрували цехи з виробництва соків та чіпсів.
Ілля Гаффнер висловив зацікавленість місцевою продукцією і зазначив, що буде порушувати перед керівництвом Свердловської області питання щодо закупівлі тиврівських черешень, яблук і слив. Сусіди також залишилися задоволені якістю соків і чіпсів, відтак розглядатимуть можливість купувати і їх.
Перед від’їздом на Батьківщину свердловці зустрілися з головою обласної Ради Сергієм Татусяком, аби подякувати за гостинний триденний прийом на Вінниччині.
– У нас не було відчуття, що ми в гостях. Вінничани – дивовижні люди, які живуть на землі, ходять по землі. Шкода, що ми не налагодили таких тісних контактів раніше, – зазначив Ілля Гаффнер.
Сергій Татусяк висловив впевненість, що відтепер ситуація зміниться, адже 28 лютого Вінницька обласна Рада та Законодавчі збори Свердловської області підписали Протокол намірів про співпрацю.
– Пропоную найближчим часом напрацювати повноцінний документ – угоду і, не затягуючи, затвердити її, – сказав С.Татусяк.
Російські делегати зазначили, що це може статися вже у травні цього року, під час візиту на Свердловщину вінницької делегації.

Повернутись Створено: 1 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація