21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Нові горизонти Роздрукувати

Вінничани двічі підкорили столицю Швейцарії

Два дні поспіль, 13-14 вересня, Вінницька обласна Рада, облдержадміністрація та Посольство України в Швейцарії презентували Вінниччину й Україну місцевим жителям. Першого дня у колишній церкві, а нині концертному залі з органом, вінничани організували експозицію з інформаційних стендів про область і дали півторигодинний концерт.
Участь у заході взяли понад 400 осіб на чолі з Надзвичайним і Повноважним послом України в Швейцарській Конфедерації Ігорем Діром та головою Вінницької обласної Ради Сергієм Татусяком.
Окрім того прийом відвідали постійний представник України при ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Микола Маймескул, президент товариства «Українці в Швейцарії» Андрей Лужницький, представники української діаспори, посли, громадські діячі.
Для усіх них вінничани підготували роздаткові інформаційні матеріали (буклети, диски) англійською мовою. Також вразили присутніх картини українських художників, – дехто хотів навіть придбати витвори художнього мистецтва.


Після офіційної частини Сергій Татусяк та Ігор Дір урочисто відкрили концерт «Ми з України» за участю вольно-хореографічних колективів та солістів з Вінниччини. Голова Вінницької облради подякував послу та всім причетним до організації заходу за ефективну роботу.
– Якщо всі українські посольтва будуть так працювати, як швейцарське, то не тільки Віннниччина, а вся Українська держава набагато більше досягне у Європі, – зауважив С.Татусяк.
Ігор Дір подякував голові за високу оцінку роботи очолюваного ним посольства, зазначивши, що вони просто виконували всої функції.
– Та робота, яку ми зробили, – це, по-перше, наш дипломатичний обов’язок, а по-друге, громадянський. Я хочу передати вітання і подякувати через офіційну делегацію всім вінничанам за прекрасну презентацію. Відповідально заявляю: ви взяли найвищу планку. Так тримати! – закликав посол.
Ігор Дір, також додав, що після такого успіху вінницького проекту у Берні, українське посольство у Швейцарії буде запрошувати вінничан до участі у його офіційних заходах.
В ході концертної програми вінницькі артисти потішили глядачів українськими народними піснями і танцями, творами вітчизняної естради та класичними аріями. Вигуки «браво» супроводжували виступи заслужених артистів України Станіслава Городинського, Ірини Швець, Василя Короля, ансамблів «Ровесник», «Грація», «Галант», а український гопак швейцарська публіка викликала на біс. Фінальну пісню «Роде мій» зал зустрів стоячи і завершив вигуками «Україна» й «Вінниця».

Наступного дня, 14 вересня, на головній площі Берна Вайсенхаусплац вінницькі артисти знову зривали овації. Під відкритим небом була встановлена сцена, а сотні глядачів розташувалися прямо на площі та у сусідніх кафе.
Вінничана анонсували концерт напередодні і зранку – роздавали жителям Берна флаєри із запрошенням, українську символіку, жовто-блакитні кульки.
Сергій Татусяк та Ігор Дір (котрий, до речі, прибув на концерт зі всією родиною) подякували артистам за прекрасну програму та побажали успіху у Кельце (Польща), де вінницькі митці мали виступати через два дні.

 


 

Повернутись Створено: 20 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1090

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація