Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Нові ініціативи Роздрукувати

На Вінниччині буде запроваджено «Подільський ярмарок проектів»

12 березня в обласній Раді відбулось перше засідання робочої групи з підготовки проведення науково-практичної конференції з питань місцевого самоврядування. Нараду провів заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Як повідомив Степан Нешик в ході засідання робочої групи, в рамках відзначення Дня Європи (17 травня) у Вінниці планується проведення науково-практичної конференції з питань місцевого самоврядування. Її головна тема – обговорення питання збалансованого розвитку територіальних громад як основи державної Стратегії регіонального розвитку до 2020 року.
Напередодні цього важливого заходу на Вінниччині буде також запроваджено презентаційну виставку «Подільський ярмарок проектів». Даний захід ініційований головою обласної Ради Сергієм Татусяком і претендує на щорічне проведення.
Кожний район Вінниччини буде мати можливість презентувати свої проекти, які має намір реалізувати на рівні села, селища чи міста. «Подільський ярмарок проектів» є кроком на шляху до діалогу та співробітництва органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями за участю представників національних та міжнародних грантодавців, потенційних інвесторів, представників іноземних посольств. Ефективність такого співробітництва обумовлюється можливістю використання залучених ресурсів для розвитку соціальної сфери територіальних громад і районів області та об’єднання зусиль усіх потенційно зацікавлених сторін у розвитку територій.
За підсумками обговорення напрацьовані пропозиції щодо формування державної Стратегії регіонального розвитку будуть надіслані Президенту України, до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 12 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація