Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Нові ініціативи Роздрукувати

На Вінниччині буде запроваджено «Подільський ярмарок проектів»

12 березня в обласній Раді відбулось перше засідання робочої групи з підготовки проведення науково-практичної конференції з питань місцевого самоврядування. Нараду провів заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик.

Як повідомив Степан Нешик в ході засідання робочої групи, в рамках відзначення Дня Європи (17 травня) у Вінниці планується проведення науково-практичної конференції з питань місцевого самоврядування. Її головна тема – обговорення питання збалансованого розвитку територіальних громад як основи державної Стратегії регіонального розвитку до 2020 року.
Напередодні цього важливого заходу на Вінниччині буде також запроваджено презентаційну виставку «Подільський ярмарок проектів». Даний захід ініційований головою обласної Ради Сергієм Татусяком і претендує на щорічне проведення.
Кожний район Вінниччини буде мати можливість презентувати свої проекти, які має намір реалізувати на рівні села, селища чи міста. «Подільський ярмарок проектів» є кроком на шляху до діалогу та співробітництва органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями за участю представників національних та міжнародних грантодавців, потенційних інвесторів, представників іноземних посольств. Ефективність такого співробітництва обумовлюється можливістю використання залучених ресурсів для розвитку соціальної сфери територіальних громад і районів області та об’єднання зусиль усіх потенційно зацікавлених сторін у розвитку територій.
За підсумками обговорення напрацьовані пропозиції щодо формування державної Стратегії регіонального розвитку будуть надіслані Президенту України, до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 12 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація