Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Нові обранці Роздрукувати

Депутатський корпус обласної Ради сформовано остаточно

У складі обласної Ради остаточно сформована юридична кількість депутатів – 132 особи. Під час останнього пленарного засідання сесії депутатські посвідчення було вручено новообраним депутатам Василю Поліщуку та Олексію Порошенку. Рішення про обрання їх депутатами на проміжних виборах до обласної Ради в одномандатних округах оголосив голова Обласної виборчої комісії Павло Лесик. Він також вручив обранцям депутатські значки та посвідчення.
Крім того голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан вручили Василю Поліщуку орден «За заслуги» ІІ ступеня, присвоєний депутату указом Президента України «за вагомий внесок в розбудову незалежної України».

Довідка: Василь Поліщук – голова Калинівської райдержадміністрації; генерал-лейтенант міліції; начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Вінницькій області (01.2007-03.10).
Олексій Порошенко – заступник генерального директора приватного акціонерного товариства Продовольча компанія «Поділля» у складі концерну«Укрпромінвест».

Повернутись Створено: 19 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація