Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Новий соціальний проект реалізовано у Ладижині Роздрукувати

Проект «Спортивний майданчик для ДНЗ «Джерельце» м. Ладижин» реалізовано, завдячуючи підтримці депутата Вінницької обласної Ради, директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігоря Лещенка.

Проект став переможцем 13-го обласного конкурсу розвитку територіальних громад, який підготували Ладижинська міська рада спільно з громадською організацією «Соціальні ініціативи». Основним співфінансистом виступило підприємство ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП», яке очолює Ігор Лещенко. Бюджет проекту становить 130 тисяч гривень, 70 тисяч з яких надійшло з бюджету обласної Ради та 60 тисяч надав «Вінницький бройлер».

18 жовтня у дошкільному навчальному закладі «Джерельце» відбулося урочисте відкриття сучасного дитячого майданчика, облаштованого спортивним інвентарем, вуличними тренажерами, гойдалками, балансирами, ігровим обладнанням.

Вихованці дитсадка подякували Ігорю Лещенку за чудовий подарунок і відразу ж продемонстрували, як вміють займатись та розважатись на спортивних тренажерах. Відтепер дітей буде чим зайняти під час прогулянок на свіжому повітрі й водночас малеча залучатиметься до активного способу життя.

За постійну підтримку дитячого закладу депутат отримав почесну грамоту від адміністрації та колективу ДНЗ «Джерельце».

- Наступного року буде зроблено капітальний ремонт однієї із груп закладу, - пообіцяв Ігор Лещенко. – А дітям бажаю міцного  спортивного здоров’я та запрошую, як підростуть, обов’язково відвідувати спортивний зал «Ряба Gym», створений у місті за кошти «Вінницької птахофабрики».

Повернутись Створено: 20 жовтня 2016 року, 15:24 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація