23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Новим методам залучення коштів для розвитку власного бізнесу навчались підприємці Вінниччини Роздрукувати

Тренінг «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта» пройшов для представників малого та середнього бізнесу Вінницької області 6 березня.

Захід проводили Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» в співпраці з Асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців». До організації тренінгу долучилась також Агенція регіонального розвитку Вінницької області.  Захід зібрав понад 30 керівників та бухгалтерів малого та середнього бізнесу, які мають бажання застосовувати на практиці знання і розвивати власний бізнес.

Метою тренінгу було надати необхідну інформацію та практичні поради, які допоможуть підприємцям в залученні додаткових коштів для розвитку власного бізнесу.

З вітальним словом до учасників тренінгу виступила директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко. У своєму виступі вона також презентувала присутнім особливості роботи, основні напрями діяльності та напрацювання  Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Консультант Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» з багаторічним досвідом консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу Олена Сухенко розповіла присутнім про особливості лізингу, його переваги здійснила огляд типових об’єктів лізингу. Вона наголосила, що значною перевагою лізингу є те, що це комплексна послуга, тому окрім фінансування – клієнт лізингової компанії отримує додаткові послуги, зокрема, технічне обслуговування та страхування. Також учасники тренінгу отримали практичні поради, як оптимізувати грошові потоки і отримати обладнання для збільшення прибутку.

Окрім того, під час тренінгу учасники мали можливість в форматі «питання-відповіді» отримати інформацію від провідних лізингових компаній-учасників Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців», а саме – ТОВ «УЛФ фінанс», «Альфа-лізинг» та VAB Лізинг.

 

Повернутись Створено: 7 березня 2018 року, 09:22 Переглядів: 307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація