Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Новим методам залучення коштів для розвитку власного бізнесу навчались підприємці Вінниччини Роздрукувати

Тренінг «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта» пройшов для представників малого та середнього бізнесу Вінницької області 6 березня.

Захід проводили Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» в співпраці з Асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців». До організації тренінгу долучилась також Агенція регіонального розвитку Вінницької області.  Захід зібрав понад 30 керівників та бухгалтерів малого та середнього бізнесу, які мають бажання застосовувати на практиці знання і розвивати власний бізнес.

Метою тренінгу було надати необхідну інформацію та практичні поради, які допоможуть підприємцям в залученні додаткових коштів для розвитку власного бізнесу.

З вітальним словом до учасників тренінгу виступила директор Агенції регіонального розвитку Наталія Гижко. У своєму виступі вона також презентувала присутнім особливості роботи, основні напрями діяльності та напрацювання  Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Консультант Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» з багаторічним досвідом консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу Олена Сухенко розповіла присутнім про особливості лізингу, його переваги здійснила огляд типових об’єктів лізингу. Вона наголосила, що значною перевагою лізингу є те, що це комплексна послуга, тому окрім фінансування – клієнт лізингової компанії отримує додаткові послуги, зокрема, технічне обслуговування та страхування. Також учасники тренінгу отримали практичні поради, як оптимізувати грошові потоки і отримати обладнання для збільшення прибутку.

Окрім того, під час тренінгу учасники мали можливість в форматі «питання-відповіді» отримати інформацію від провідних лізингових компаній-учасників Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців», а саме – ТОВ «УЛФ фінанс», «Альфа-лізинг» та VAB Лізинг.

 

Повернутись Створено: 7 березня 2018 року, 09:22 Переглядів: 402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація