4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати Вінницької обласної Ради повторно обговорили Регіональну програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки Роздрукувати

Під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, під час якого депутати повторно обговорили Регіональну програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, перший заступник директора Департаменту-начальник управління інформаційної діяльності Альона Лавровська, заступник директора Департаменту-начальник управління комунікацій з громадськістю Володимир Лазаренко.

На засіданні було розглянуто 3 питання порядку денного: «Про проект рішення обласної Ради «Про Регіональну програму розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки (повторно)», «Про Звернення Українського Об’єднання Патріотів «Укроп» до Верховної Ради», «Про рекомендації громадських активістів щодо питання відбору претендентів до органів силових структур».

Зокрема, після повторного обговорення Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки члени  постійної комісії підтримали пропозицію щодо внесення її на розгляд чергової  сесії обласної Ради в цілому та внесли окремі зміни. Комісія запропонувала у додатку до Програми «Напрями діяльності та заходи Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки» вилучити суми видатків, які витрачатимуться на фінансування заходів програми у 2017 -2019 роках у зв’язку з процесом роздержавлення державних і комунальних засобів масової інформації.

Також депутати підтримали Звернення Українського Об’єднання Патріотів «Укроп» до Верховної Ради  та рекомендували голові обласної Ради внести його до порядку денного чергової сесії обласної Ради. Розглянувши питання відбору претендентів до органів силових структур,  комісія рекомендувала громадському активісту Анатолію Банаху звернутися до обласної Ради щодо внесення його кандидатури до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення. Більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 25 січня 2016 року, 17:51 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація