03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Анатолій Олійник здійснив особистий прийом громадян Роздрукувати

 

4 березня голова обласної Ради Анатолій Олійник  провів особистий прийом. Розглянуто 14  звернень жителів Вінницької області, що стосуються різних сфер їх життєдіяльності.

Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі – це проблеми земельних спорів, оренди водних об’єктів, реконструкції водогонів, закриття дільничних лікарень(с.Маньківці Барського та с.Тернівка Бершадського районів), сприяння у реалізації ідей військово-патріотичного виховання молоді,  надання допомоги громадській організації «Допомога дітям – інвалідам з розумово - інтелектуальною недостатністю «Надія» у будівництві басейну, дотримання прав і свобод громадян та інші соціальні питання жителів області.

 Окремі питання потребують вивчення і поетапного вирішення.  

 Деякі порушені питання Анатолій Олійник   вирішив безпосередньо на місці. На інші питання, з якими громадяни звернулися до обласної Ради, очільник обласної Ради пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 16:49 Переглядів: 1215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація