23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Без подолання корупції нам не бачити європейського майбутнього» Роздрукувати

15 грудня, у Вінниці відбулося виїзне засідання Міжфракційного депутатського об’єднання "Депутатський контроль". Народні депутати спільно з представниками влади та силових структур обговорили стан антикорупційної роботи владних структур регіону та заходи і методи боротьби з корупцією і прозвітували про стан антикорупційної роботи у владних структурах в 2015 році.

 Крім того, в ході зібрання офіційно презентовано регіональне представництво об’єднання.

У зустрічі взяли участь  народні депутати України, члени МДО «Депутатський контроль»: Геннадій Кривошея, Юрій Македон, Максим Поляков, Сергій Кудлаєнко, Голова Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Вадим Руденко. Засновник об'єднання Вадим Руденко повідомив, що за 2015 рік МДО викрило факти корупції на 259,3 мільйонів гривень; з їх подання 24 корупціонери були звільнені з посад; порушено 39 кримінальних справ за фактом хабарництва; підготовлено 38 законодавчих актів, що допоможуть у боротьбі з корупцією.

Окрім народних депутатів на засіданні були також присутні представники силових органів та  органів влади Вінниччини.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись до всіх учасників засідання наголосив: «Я думаю, що кожний із присутніх, кожний  українець розуміє, що у нас не мало друзів, але і не менше ворогів. Серед ворогів всередині країни чи не на першому місці  - корупція. Це явище не сьогоднішнє і  не вчорашнє. Це явище, на мій погляд, є завжди, коли є інтереси та потреба в тому, щоб їх задовольняти. І на сьогоднішній день та радянська система, яка функціонувала колись і функціонує досі, але з певними новими формами, не  дає можливості подолати корупцію. А тому, хотів би акцентувати на тому, що  є світовий досвід  боротьби з цим ворогом.

Не потрібно винаходити велосипед. Варто, на мою думку, застосувати кращі світові практики антикорупційних заходів, починаючи від законодавства і закінчуючи «ломанням»  сірих схем, які існують в нас сьогодні, як в міністерствах,  представництвах і відомствах, так і на місцях. Я за комплексне вирішення цієї проблеми. Без подолання корупції нам не бачити європейського майбутнього. Тому закликаю всіх до плідної роботи і спільних дій щодо боротьби з корупцією».

Присутні на засіданні домовились про  активну співпрацю в боротьбі з корупцією.

 

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2015 року, 16:09 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація