13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник взяв участь у круглому столі Роздрукувати

15 грудня 2015 року в галереї «Інтер Шик» відбулося засідання регіонального круглого столу на тему: «Угода про поглиблену та всеохоплюючу ЗВТ з ЄС: можливості та ризики для України».

 Захід було організовано у партнерстві із Вінницькою ОДА та Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

У роботі круглого столу взяли участь голова облдержадміністрації, голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов,  віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Войцех Мрозовскі, експерт ДП «Держзовнішінформ», тренер і консультант для українських підприємств з питань експорту Олег Мирошніченко, експерт з питань економіки Міжнародного центру перспективних досліджень Ангела Бочі, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

 Учасниками заходу були також представники обласної Асоціації фермерів України, голови постійних комісій  обласної Ради, керівники департаментів облдержадміністрації, провідні експортери Вінницької області, науковці, представники ЗМІ.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулись керівники області і міста, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці.

У вітальному слові до учасників зустрічі голова облдержадміністрації Валерій Коровій  запевнив, що, незважаючи на виклики сьогодення, влада Вінницької області консолідує зусилля для створення нормальних прозорих умов для ведення бізнесу, а нові можливості, які відкриваються перед українським бізнесом з 1 січня 2016 року, вселяють певний оптимізм.

Звертаючись до учасників круглого столу, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив: «Щиро від себе та  від всього депутатського корпусу вітаю з сьогоднішньою гарною подією - проведенням круглого столу, який має обговорити, на мій погляд, найактуальнішу  проблематику для нашої держави - вступ у зону вільної торгівлі з ЄС. Динаміка минулого і цього року свідчить про те, що є в нас позитиви: збільшується експорт, зменшується імпорт, будуть і преференції, які цей процес нам надасть.

Ми розуміємо і даємо собі звіт про те, які виклики для нашої держави спричинить вступ до зони вільної торгівлі. Нам буде досить  не просто бути учасниками єдиного європейського ринку,  але це досить потужний стимулятор залучення інвестицій для модернізації нашого виробництва. На що ми і сподіваємось. Ми вдячні гостям, які відгукнулися на те, щоб бути  сьогодні в нас, у Вінниці та  обговорити цю проблематику, і з першого січня 2016  року  зреалізувати ті плани і можливості, які нам надає вступ до зони вільної торгівлі».

За участі міжнародних експертів учасники зустрічі обговорили можливості та ризики для українських експортерів при виході на ринок ЄС, актуальні аспекти експортної підготовки,  зауваживши, що зона вільної торгівлі між Україною та ЄС – це широкомасштабна за змістом торговельна угода, предмет якої потребує досконалого вивчення та, насамперед, ознайомлення вітчизняних товаровиробників із широким спектром можливостей та ризиками при здійсненні зовнішньоторговельних операцій із країнами ЄС.

 

Повернутись Створено: 15 грудня 2015 року, 16:01 Переглядів: 1082

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація