Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінницька обласна Рада поінформувала прокуратуру області про ознаки рейдерства при реєстрації обласного комунального майна Роздрукувати

31 липня голова обласної Ради Сергій Свитко повторно звернувся до Президента України Петра Порошенка щодо сприяння у вирішенні проблем, пов’язаних із незаконною зміною форми власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Президент України 8 жовтня цього року надав  протокольне доручення щодо вжиття вичерпних заходів стосовно недопущення рейдерського захоплення підприємств державної та комунальної форм власності. У зв’язку з цим прокуратура  області звернулася до обласної Ради про надання їй інформації із зазначених питань.

У наданій обласною Радою відповіді вказано, що 24 жовтня 2014 року державним реєстратором м.Вінниці Центр медико-соціальної експертизи, який є  об’єктом спільної власності територіальних громад області, зареєстровано як державну установу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив прокуратуру області також про те, що Вінницькою обласною Радою не приймалось рішення про передачу до державної власності Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, а тому вважає, що дії представників державною влади є незаконними та містять ознаки рейдерства.

Поінформовано прокуратуру і про те, що реєстрація права власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на  окреме нерухоме майно, здійснена державними реєстраторами не за належними власниками, зокрема:

  • право власності на земельну ділянку, що знаходиться в постійному користуванні комунальної організації “Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву” (по вул.Складській, 10, в м.Вінниці), зареєстровано за територіальною громадою м. Вінниці, в особі Вінницької міської ради, а не за її власником - територіальними громадами сіл, селищ, міст області, в особі Вінницької обласної Ради;
  • право власності на дві земельні ділянки, що знаходяться в користуванні КП "Вінницяоблводоканал” (по вул. Г.Успенського, 55 та вул.Айвазовського, 5 в м.Вінниці), зареєстровано за територіальною громадою м. Вінниці, в особі Вінницької міської ради, а не за її власником - територіальними громадами сіл, селищ, міст області, в особі Вінницької обласної Ради.

З вищезазначених питань справи знаходяться на розгляді в судових інстанціях.

Більш детально з інформацією Вінницької обласної Ради, яка надіслана прокуратурі Вінницької області, можна ознайомитись нижче.

Повернутись Створено: 4 листопада 2015 року, 19:02 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація