Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Делегація Вінницької області взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Польщі Роздрукувати

З 9 по 12 листопада поточного року представники обласної Ради на чолі з заступником голови обласної Ради Наталією Солейко перебували в Сьвєнтошкиському воєводстві Республіки Польща, на запрошення Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса з нагоди святкування 97-ї річниці Незалежності Республіки Польща.

Участь в урочистих заходах також взяли заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу  виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник та заступник керуючого справами –  начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради  Василь Сосюк.

Окрім святкових зібрань, які відбулись 11 листопада, делегація Вінницької області протягом свого перебування відвідала низку установ, з метою перейняття досвіду та налагодження співпраці з польськими сусідами.

Зокрема, члени делегації відвідали теплову електростанцію в м. Кельце, яка забезпечує тепловою енергією понад 70% жителів, а потім разом з Віце-маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Яном Мачков’яком і директором Сьвєнтокшиської компанії регіональних перевезень Робертом Заборським відвідали залізничний вокзал в м. Кельце.

Під час зустрічі вінницьких гостей було ознайомлено з організацією та функціонуванням залізничного транспорту в Сьвєнтокшиському воєводстві. Також представники делегації мали приємну нагоду здійснити поїздку на одному з шести сучасних поїздів «Імпульс», закуплених воєводством в першій половині 2015 р. В ході екскурсії директор Сьвєнтокшиської компанії регіональних перевезень Роберт Заборські розповів вінничанам, що за останні кілька років зросла кількість пасажирів і відбулись значні зміни щодо якості обслуговування пасажирів.

Також відбулась зустріч щодо обміну досвідом у сфері організації громадського дорожнього та залізничного транспорту в маршалківській управі Сьвєнтокшиського воєводства, в ході якої Віце-маршалек Ян Мачков’як поінформував: «Кожного року маршалківська управа доплачує близько 24 млн. злотих до перевезень. На ринку дорожніх перевезень конкурують в основному приватні компанії, а ми як самоврядування воєводства контролюємо доплати до пільгових білетів, які перевізники за нашого посередництва отримують з бюджету. Зараз у нас є новий закон, який вступить в силу в 2017 р., згідно з яким пасажири зможуть користуватися пільгами тільки на тих лініях, для яких ми, як воєводство, є організатором. Ми будемо турбуватися про те, щоб цей транспорт був безпечний, зручний і дешевий».

Під час зустрічі директор воєводського департаменту транспорту – Аркадіуш Кубєц продемонстрував дві презентації про дорожній та залізничний транспорт, зазначивши, що Сьвєнтокшиське воєводство є одним з тих, які за останніх кілька років змогли розробити свою власну пропозицію перевезень через запуск нових залізничних сполучень.

– Ми розробили Сьвєнтокшиський Білет, який створив такі умови, що ціни перевезень регіональними потягами в межах воєводства в два рази менші, ніж ті, що пропонують оператори, - повідомив Аркадіуш Кубєц.

В рамках візиту делегація також відвідала Водоканал міста Кельце, де ознайомилися із системою диспетчерського контролю за сталою роботою водогону і оперативного визначення можливих аварійних ситуацій та невідкладних дій спецслужб з їхньої ліквідації.

Завершуючи перебування у Сьвєнтошкиському воєводстві Республіки Польща, представники Вінницької делегації подякували господарям за цікаві презентації та надані пояснення.

Також було відзначено, що для нас є дуже актуальним польський досвід, особливо щодо питань, які у перспективі можна впроваджувати на Вінниччині, зокрема, в галузях транспорту та водопостачання. 

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2015 року, 17:39 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація