Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Делегація Вінницької області взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Польщі Роздрукувати

З 9 по 12 листопада поточного року представники обласної Ради на чолі з заступником голови обласної Ради Наталією Солейко перебували в Сьвєнтошкиському воєводстві Республіки Польща, на запрошення Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса з нагоди святкування 97-ї річниці Незалежності Республіки Польща.

Участь в урочистих заходах також взяли заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу  виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник та заступник керуючого справами –  начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради  Василь Сосюк.

Окрім святкових зібрань, які відбулись 11 листопада, делегація Вінницької області протягом свого перебування відвідала низку установ, з метою перейняття досвіду та налагодження співпраці з польськими сусідами.

Зокрема, члени делегації відвідали теплову електростанцію в м. Кельце, яка забезпечує тепловою енергією понад 70% жителів, а потім разом з Віце-маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Яном Мачков’яком і директором Сьвєнтокшиської компанії регіональних перевезень Робертом Заборським відвідали залізничний вокзал в м. Кельце.

Під час зустрічі вінницьких гостей було ознайомлено з організацією та функціонуванням залізничного транспорту в Сьвєнтокшиському воєводстві. Також представники делегації мали приємну нагоду здійснити поїздку на одному з шести сучасних поїздів «Імпульс», закуплених воєводством в першій половині 2015 р. В ході екскурсії директор Сьвєнтокшиської компанії регіональних перевезень Роберт Заборські розповів вінничанам, що за останні кілька років зросла кількість пасажирів і відбулись значні зміни щодо якості обслуговування пасажирів.

Також відбулась зустріч щодо обміну досвідом у сфері організації громадського дорожнього та залізничного транспорту в маршалківській управі Сьвєнтокшиського воєводства, в ході якої Віце-маршалек Ян Мачков’як поінформував: «Кожного року маршалківська управа доплачує близько 24 млн. злотих до перевезень. На ринку дорожніх перевезень конкурують в основному приватні компанії, а ми як самоврядування воєводства контролюємо доплати до пільгових білетів, які перевізники за нашого посередництва отримують з бюджету. Зараз у нас є новий закон, який вступить в силу в 2017 р., згідно з яким пасажири зможуть користуватися пільгами тільки на тих лініях, для яких ми, як воєводство, є організатором. Ми будемо турбуватися про те, щоб цей транспорт був безпечний, зручний і дешевий».

Під час зустрічі директор воєводського департаменту транспорту – Аркадіуш Кубєц продемонстрував дві презентації про дорожній та залізничний транспорт, зазначивши, що Сьвєнтокшиське воєводство є одним з тих, які за останніх кілька років змогли розробити свою власну пропозицію перевезень через запуск нових залізничних сполучень.

– Ми розробили Сьвєнтокшиський Білет, який створив такі умови, що ціни перевезень регіональними потягами в межах воєводства в два рази менші, ніж ті, що пропонують оператори, - повідомив Аркадіуш Кубєц.

В рамках візиту делегація також відвідала Водоканал міста Кельце, де ознайомилися із системою диспетчерського контролю за сталою роботою водогону і оперативного визначення можливих аварійних ситуацій та невідкладних дій спецслужб з їхньої ліквідації.

Завершуючи перебування у Сьвєнтошкиському воєводстві Республіки Польща, представники Вінницької делегації подякували господарям за цікаві презентації та надані пояснення.

Також було відзначено, що для нас є дуже актуальним польський досвід, особливо щодо питань, які у перспективі можна впроваджувати на Вінниччині, зокрема, в галузях транспорту та водопостачання. 

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2015 року, 17:39 Переглядів: 1087

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація