23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко взяла участь у відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії Роздрукувати

17 лютого заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій взяли участь в урочистому відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії  Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

Керівники області,перерізавши символічну стрічку, оглянули приміщення та матеріальну базу відділення і вручили сертифікат на загальну суму 379,5 тис. грн. для отримання медичного обладнання та розхідних матеріалів. 

Вартість робіт з облаштування оновленого відділення з покращеними умовами перебування та лікування хворих на туберкульоз, за словами головного лікаря комунального закладу Олександра Служивого, складала 220 тис. грн., це при тому, що більша частина робіт виконана власними силами.

 

Вітаючи колектив установи з приємною подією, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко запевнили, що розвиток системи охорони здоров’я Вінниччини та зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів регіону й надалі залишатиметься пріоритетом у діяльності обласної влади та пообіцяли в 2015 році максимально сприяти у вирішенні проблем обласної комунальної установи.

Очікуваним результатом створення  відділення анестезіології та інтенсивної терапії стане  суттєве покращення якості надання допомоги хворим з невідкладними станами та водночас поліпшить анестезіологічне забезпечення лікувальної установи.

Довідково.

Станом на 01.02.2015 року в структурі ВОСТМО «Фтизіатрія» функціонують наступні заклади:

-Базовий заклад ВОСТМО «Фтизіатрія» - 400 ліжок.

-ОТД № 2 (без стаціонарних ліжок).

4 обласні протитуберкульозні лікарні:

-Барська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок;

-Козятинська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок (виконує функцію паліативного лікування);

-Крижопільська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок;

-Могилів-Подільська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок.

5 обласних протитуберкульозних санаторіїв, в т.ч. 3 для лікування дітей:

-Могилів-Подільський дитячий протитуберкульозний санаторій - 40 ліжок;

-Маньківецький дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай» - 60 ліжок;

-Кашперівський підлітковий протитуберкульозний санаторій «Лісова пісня» - 60 ліжок;

-Тиманівський протитуберкульозний санаторій для дорослих - 50 ліжок;

-Санаторій «Северинівка» - 50 ліжок для лікування позалегеневих локалізацій туберкульозу.

Повернутись Створено: 17 лютого 2015 року, 18:27 Переглядів: 1381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація