Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Наталія Солейко взяла участь у відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії Роздрукувати

17 лютого заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій взяли участь в урочистому відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії  Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

Керівники області,перерізавши символічну стрічку, оглянули приміщення та матеріальну базу відділення і вручили сертифікат на загальну суму 379,5 тис. грн. для отримання медичного обладнання та розхідних матеріалів. 

Вартість робіт з облаштування оновленого відділення з покращеними умовами перебування та лікування хворих на туберкульоз, за словами головного лікаря комунального закладу Олександра Служивого, складала 220 тис. грн., це при тому, що більша частина робіт виконана власними силами.

 

Вітаючи колектив установи з приємною подією, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко запевнили, що розвиток системи охорони здоров’я Вінниччини та зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів регіону й надалі залишатиметься пріоритетом у діяльності обласної влади та пообіцяли в 2015 році максимально сприяти у вирішенні проблем обласної комунальної установи.

Очікуваним результатом створення  відділення анестезіології та інтенсивної терапії стане  суттєве покращення якості надання допомоги хворим з невідкладними станами та водночас поліпшить анестезіологічне забезпечення лікувальної установи.

Довідково.

Станом на 01.02.2015 року в структурі ВОСТМО «Фтизіатрія» функціонують наступні заклади:

-Базовий заклад ВОСТМО «Фтизіатрія» - 400 ліжок.

-ОТД № 2 (без стаціонарних ліжок).

4 обласні протитуберкульозні лікарні:

-Барська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок;

-Козятинська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок (виконує функцію паліативного лікування);

-Крижопільська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок;

-Могилів-Подільська обласна протитуберкульозна лікарня - 30 ліжок.

5 обласних протитуберкульозних санаторіїв, в т.ч. 3 для лікування дітей:

-Могилів-Подільський дитячий протитуберкульозний санаторій - 40 ліжок;

-Маньківецький дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай» - 60 ліжок;

-Кашперівський підлітковий протитуберкульозний санаторій «Лісова пісня» - 60 ліжок;

-Тиманівський протитуберкульозний санаторій для дорослих - 50 ліжок;

-Санаторій «Северинівка» - 50 ліжок для лікування позалегеневих локалізацій туберкульозу.

Повернутись Створено: 17 лютого 2015 року, 18:27 Переглядів: 1557

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація