Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво області та міста привітали кооператорів з професійними святом Роздрукувати

2 липня голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов   привітали працівників і ветеранів Вінницької обласної споживчої спілки та кооператорів області з нагоди 93-ї річниці Міжнародного дня кооперації. 

На зборах були присутні голови правлінь та головні бухгалтери райспоживтовариств, керівники підприємств облспоживспілки, голови профспілкових комітетів працівників споживчої кооперації, кращі працівники усіх галузей системи споживчої кооперації області, працівники апарату управління облспоживспілки та ветерани споживчої кооперації.

Голова правління Вінницької облспоживспілки, депутат обласної Ради Василь Подолян відкрив збори і розповів присутнім про історію становлення та розбудови кооперативного руху на Вінниччині, успіхи  і проблемні питання споживчої кооперації. Було акцентовано увагу на тому, що головним завданням споживчої кооперації є формування конкурентоспроможної торгівельної мережі, особливо в сільській місцевості, розвиток надання послуг в заготівельній і виробничій діяльності.

Вітаючи кооператорів із їхнім професійним святом,голова обласної Ради Сергій Свитко відзначив, що Вінницькій  облспоживспілці за роки незалежності вдалося зберегти, відновити та примножити інфраструктуру галузі, вказав на віхи становлення кооперативного руху в Україні та наголосив на його важливості для економічного процвітання української держави.

-Від імені Вінницької обласної Ради і від себе особисто  щиро вітаю із професійним святом. Я переконаний, що найкращий час, «золотий»  час кооперативного руху ще не настав. Ми ще рухаємося до нього і  маємо великий досвід країн Європи з цього питання. Він вказує на  те, що цей напрям є правильний. Користуючись такою чудовою нагодою, я хочу всім вам подякувати за те, що ви не тільки добросовісно виконуєте свої професійні обов'язки, але, і в цей непростий час, допомагаєте найкращим представникам українському народу, які сьогодні на сході захищають нашу державу, нашу незалежність і територіальну цілісність. Щиро бажаю вам, щоб Господь дарував здоров'я, довголіття, добробут, родинне щастя і тепло. Бажаю успіхів у вашій професійній діяльності. Нехай Господь вам завжди допомагає у всіх добрих справах,- сказав Сергій Свитко.

З нагоди професійного свята кращі працівники галузі отримали від керівництва області та міста Почесні грамоти обласної адміністрації та обласної Ради, Почесні грамоти міської ради. Голова правління облспоживспілки Василь Подолян вручив передовикам кооперації нагороди Правління Укоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України –нагрудні знаки, почесні грамоти, подяки за сумлінну працю та грошові винагороди. Ветеранам споживчої кооперації області були вручені цінні подарунки.

Для довідки:

Вінницька обласна спілка споживчих товариств була започаткована в лютому 1932 року. Сьогодні до складу Вінницької облспоживспілки входять 17 райспоживспілок, 10 районних споживчих товариств, 538 споживчих товариств різних напрямів діяльності. У системі налічується більше тисячі осіб з повною вищою освітою і близько двох тисяч осіб - з вищою базовою. Третина працівників системи – молодь до 30 років. 

При облспоживспілці функціонує ветеранська організація, яка нараховує понад 150 чоловік. Головним її завданням є забезпечення зв'язку ветеранів, колишніх працівників облспоживспілки з правлінням для вирішення їхніх економічних і соціальних проблем. Вінницька облспоживспілка входить до складу Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України (Укркоопспілка) — члена Міжнародного кооперативного альянсу, який об'єднує близько сотні країн світу. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 2 липня 2015 року, 17:42 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація