Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області і міста привітали журналістів з професійним святом Роздрукувати

4 червня керівники області і міста привітали представників засобів масової інформації Вінницької області з професійним святом - Днем журналіста.

 Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав журналістів Вінниччини із професійним святом  та вказав на важливість  їхньої професії. 

- Перш за все, я хотів би зазначити, що у вас дуже важлива місія, оскільки ви віддзеркалюєте всі події, що відбуваються в Україні та  нашому регіоні. Ви доносите до кожного громадянина, до кожного подолянина інформацію  про те, що відбувається в нас в Україні, області, районі, селі - і це дуже важливо.

Дуже важливо не спотворювати інформацію, а  подавати її об'єктивно. Сьогодні свято, але хочеться сказати те, що, на жаль, є деякі журналісти, які служать не своїй професії, не Богу, а мамоні, публікуючи  матеріали  на замовлення. Мені здається, що громадськість повинна вручати таким журналістам в професійне свято криве дзеркало, тому що вони спотворюють інформацію, і це дуже прикро. Але я знаю, я переконаний, що переважна більшість журналістів - це дуже відповідальні люди,  патріоти нашої держави.

Події, що відбуваються сьогодні в Росії, в черговий раз нагадують нам про те, що ви виконуєте ще іншу функцію. Свідомо чи несвідомо, але ви формуєте громадську думку, і дуже важлива ваша позиція при висвітленні  вагомих суспільних питань. Приклад Росії показує, що ця держава  монополізувала  інформацію на «істину», на «правду».  Ми сьогодні бачимо спотворене суспільство Російської Федерації.

 Є і інші історичні приклади. Можна пригадати Радянський Союз, де засоби масової інформації були підконтрольні Комуністичній партії, і подавалася лише одна думка, одна позиція. Подібним прикладом  в історії є і Третій рейх, коли пропаганда Геббельса зомбувала  народ Німеччини, і ми знаємо, які жахливі наслідки вона мала.

Ми будуємо з вами європейську державу, і я не уявляю собі демократичної держави без демократичних журналістів, які стоять на стороні правди, на стороні інтересів територіальних громад, на стороні кожного громадянина нашої держави.

Користуючись цією чудовою нагодою, я вітаю вас ще раз із прекрасним святом - Днем журналіста. Щиро бажаю кожному - здоров'я, добра благополуччя, довголіття, творчої наснаги та енергії.  І нехай Господь Бог допомагає вам у всіх ваших добрих справах, - зазначив Сергій Свитко.

 

Під час урочистостей журналістів і редакторів електронних, друкованих, радіо і телевізійних засобів масової інформації Вінниччини було відзначено за успішну діяльність і творчі здобутки грамотами обласної Ради і облдержадміністрації, Вінницької міської ради та подяками.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 18:29 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація