Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Керівники області і міста привітали журналістів з професійним святом Роздрукувати

4 червня керівники області і міста привітали представників засобів масової інформації Вінницької області з професійним святом - Днем журналіста.

 Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав журналістів Вінниччини із професійним святом  та вказав на важливість  їхньої професії. 

- Перш за все, я хотів би зазначити, що у вас дуже важлива місія, оскільки ви віддзеркалюєте всі події, що відбуваються в Україні та  нашому регіоні. Ви доносите до кожного громадянина, до кожного подолянина інформацію  про те, що відбувається в нас в Україні, області, районі, селі - і це дуже важливо.

Дуже важливо не спотворювати інформацію, а  подавати її об'єктивно. Сьогодні свято, але хочеться сказати те, що, на жаль, є деякі журналісти, які служать не своїй професії, не Богу, а мамоні, публікуючи  матеріали  на замовлення. Мені здається, що громадськість повинна вручати таким журналістам в професійне свято криве дзеркало, тому що вони спотворюють інформацію, і це дуже прикро. Але я знаю, я переконаний, що переважна більшість журналістів - це дуже відповідальні люди,  патріоти нашої держави.

Події, що відбуваються сьогодні в Росії, в черговий раз нагадують нам про те, що ви виконуєте ще іншу функцію. Свідомо чи несвідомо, але ви формуєте громадську думку, і дуже важлива ваша позиція при висвітленні  вагомих суспільних питань. Приклад Росії показує, що ця держава  монополізувала  інформацію на «істину», на «правду».  Ми сьогодні бачимо спотворене суспільство Російської Федерації.

 Є і інші історичні приклади. Можна пригадати Радянський Союз, де засоби масової інформації були підконтрольні Комуністичній партії, і подавалася лише одна думка, одна позиція. Подібним прикладом  в історії є і Третій рейх, коли пропаганда Геббельса зомбувала  народ Німеччини, і ми знаємо, які жахливі наслідки вона мала.

Ми будуємо з вами європейську державу, і я не уявляю собі демократичної держави без демократичних журналістів, які стоять на стороні правди, на стороні інтересів територіальних громад, на стороні кожного громадянина нашої держави.

Користуючись цією чудовою нагодою, я вітаю вас ще раз із прекрасним святом - Днем журналіста. Щиро бажаю кожному - здоров'я, добра благополуччя, довголіття, творчої наснаги та енергії.  І нехай Господь Бог допомагає вам у всіх ваших добрих справах, - зазначив Сергій Свитко.

 

Під час урочистостей журналістів і редакторів електронних, друкованих, радіо і телевізійних засобів масової інформації Вінниччини було відзначено за успішну діяльність і творчі здобутки грамотами обласної Ради і облдержадміністрації, Вінницької міської ради та подяками.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 червня 2015 року, 18:29 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація