Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян Роздрукувати

27 травня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян. Розглянуто 26 звернень жителів Вінницької області.

Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі, – це проблеми земельних спорів, надання матеріальної допомоги, незаконного будівництва, дотримання прав і свобод громадян. Багато питань потребують вивчення і поетапного вирішення.  

Актуальним і кричущим було звернення жительки села Новосілка Мурованокуриловецького району Ольги Шевчук. Вона прохала надати допомогу в ремонті дороги із села Бахтин до села Новосілка, у відкритті медпункту, клубу, бібліотеки, і навіть продовольчого магазину у селі. За словами Ольги Шевчук, вона із цими питаннями неодноразово зверталася  до сільського голови Валентини Слободянюк, але допомоги не отримала.

До голови обласної Ради від імені батьківського комітету,  педагогічного та учнівського колективів звернувся директор Великобушинської ЗОШ I-II Немирівського району Петро Резніченко. Він наголосив, що  невідкладним на сьогодні є заміна 100 вікон у школі, які стали непридатними для використання та попросив очільника обласної Ради фінансової допомоги у вирішенні цього питання.

Звернення  жителя  Вінниці Володимира Куліцького стосувалося  вжиття заходів з наведення порядку в П'ятничанському парку. За його словами, він неодноразово звертався до різних інстанцій, але бажаного результату не отримав. Там продовжує існувати практика вивезення побутового та будівельного сміття, копання ям, які згодом заповнюють різним непотребом. Він також просив з'ясувати законність забудови приватних будинків в районі вулиці Волочаєвської, яка межує з парком.

Розглянуто також звернення жителя села Слобода - Шаргородська Шаргородського району Миколи Малікова щодо недопустимості втілення в життя проекту з розширення  кладовища, яке, на думку скаржника,  розміщене з порушенням санітарних норм.

До голови обласної Ради звернувся також священник Української Греко-Католицької Церкви – отець Миколай з проханням ініціювати на рівні області відзначення 150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрія Шептицького, а також перейменування однієї із вулиць міста Вінниці на честь цього відомого духовного провідника і багаторічного очільника Української Греко-Католицької Церкви.  

Про відсутність проїзду з провулка  Енергетичного до Гніванського шосе скаржився житель Вінниці і Володимир Бадюк.

З проханням створити робочу групу обласної Ради  з вивчення питання підвищення прожиткового мінімуму для громадян звернувся Євген Загородній.

В ході прийому громадян голова обласної Ради надав жителям області матеріальну допомогу з депутатського фонду на суму 2700 грн. на лікування.

Деякі порушені питання Сергій Свитко  вирішив безпосередньо на місці. На інші питання, з якими громадяни звернулися до обласної Ради, очільник обласної Ради пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

Повернутись Створено: 27 травня 2015 року, 17:59 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація