17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Керівництво обласної Ради взяло участь у засіданні колегії Вінницької облдержадміністрації Роздрукувати

16 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяли участь у засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулося під головуванням очільника Вінницької ОДА Валерія Коровія. На засіданні обговорили хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2015 рік.

Участь у зібранні взяли голови райдержадміністрацій та районних рад області, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади області. 

На початку засідання голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили державні нагороди кращим працівникам різних галузей нашого краю. Далі було розглянуто важливі питання соціально-економічного розвитку Вінниччини.

Так, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій розповів про пріоритетні напрями, над втіленням яких працювала обласна влада – це питання безпеки і територіальної оборони, стимулювання зростання конкурентоспроможності економіки та розвитку важливих галузей області. Було акцентовано увагу на позитивній динаміці розвитку галузі сільського господарства.

Так, за підсумками 7-ми місяців роботи, область посідає перше місце серед регіонів України і показує зростання показників на 20 відсотків більше в порівнянні із минулим роком. У першому півріччі поточного року динаміка інвестицій в сільське господарство області зросла майже вдвічі.  Завдяки бюджетній децентралізації, що стартувала з початку року, введено принципово нову систему податкового стимулювання розвитку рад базового рівня. Завдяки бюджетній децентралізації  в цьому році на 36 % більше податкових надходжень отримали місцеві бюджети, в порівнянні із минулим роком.

Крім того, на засіданні колегії було обговорено й інші важливі питання життєзабезпечення мешканців Вінниччини та розвитку краю. Було заслухано окремих керівників районних органів влади щодо обговорюваного питання.   

Повернутись Створено: 16 вересня 2015 року, 18:25 Переглядів: 1293

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація