26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво обласної Ради взяло участь у засіданні колегії Вінницької облдержадміністрації Роздрукувати

16 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяли участь у засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулося під головуванням очільника Вінницької ОДА Валерія Коровія. На засіданні обговорили хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2015 рік.

Участь у зібранні взяли голови райдержадміністрацій та районних рад області, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади області. 

На початку засідання голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили державні нагороди кращим працівникам різних галузей нашого краю. Далі було розглянуто важливі питання соціально-економічного розвитку Вінниччини.

Так, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій розповів про пріоритетні напрями, над втіленням яких працювала обласна влада – це питання безпеки і територіальної оборони, стимулювання зростання конкурентоспроможності економіки та розвитку важливих галузей області. Було акцентовано увагу на позитивній динаміці розвитку галузі сільського господарства.

Так, за підсумками 7-ми місяців роботи, область посідає перше місце серед регіонів України і показує зростання показників на 20 відсотків більше в порівнянні із минулим роком. У першому півріччі поточного року динаміка інвестицій в сільське господарство області зросла майже вдвічі.  Завдяки бюджетній децентралізації, що стартувала з початку року, введено принципово нову систему податкового стимулювання розвитку рад базового рівня. Завдяки бюджетній децентралізації  в цьому році на 36 % більше податкових надходжень отримали місцеві бюджети, в порівнянні із минулим роком.

Крім того, на засіданні колегії було обговорено й інші важливі питання життєзабезпечення мешканців Вінниччини та розвитку краю. Було заслухано окремих керівників районних органів влади щодо обговорюваного питання.   

Повернутись Створено: 16 вересня 2015 року, 18:25 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація