19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

Новини Агенції

Протягом двох днів підприємці підвищували навички бізнес-планування

Відкрити власну міні-пекарню, організувати зелену садибу, запустити швейну майстерню – все це навчали на тренінгу «Бізнес-планування для підприємців». Майже два десятки підприємців та студентів, які зацікавленні у розвитку власної справи, розширенні бізнесу, залученні інвесторів, взяли участь у навчанні. Організатором заходу виступила Агенція регіонального розвитку Вінницької області. Тренінг проведено в рамках виконання Плану дій реалізації «Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020».

Форма ....

Детальніше 10 грудня 2018 року, 10:57 Переглядів: 74
Виїзні консультації допоможуть підвищити інвестиційну спроможність територіальних громад Вінницької області

Задля підвищення інвестиційної спроможності територіальних громад були проведені виїзні консультації у двох громади Вінницької області: Дашівській сільській територіальній громаді та Іллінецькій міській територіальній громаді. Відбір громад здійснювався експертами на основі аналізу попередньо надісланих інвестиційних пропозицій.

У роботі взяли участь експерт з Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) Моніка Здроєк, радник Міністра економічного розвитку Польщі, керівник проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-укр ....

Детальніше 4 жовтня 2018 року, 14:45 Переглядів: 50
Вінницькі підприємці вчилися будувати бізнес-процеси своїх компаній

28-29 вересня у Вінниці проходив тренінг «Побудова бізнес-процесів» в рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року. В заході взяли участь 25 власників бізнесу.

Під час першого дня навчання учасники ознайомились з основами процесного управління, правилами опису процесів та їхнього впровадження. Також бізнесмени довідались про безкоштовні програми, які використовуються у графічній формі.

Другий день тренінгу базувався на ігровому навчанні. Вінницькі підприємці взяли уча ....

Детальніше 1 жовтня 2018 року, 15:03 Переглядів: 56
Переможці конкурсу бізнес-планів звітували про свою роботу

Представники Агенції регіонального розвитку на чолі з директором Наталією Гижко відвідали переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Серед них – проекти «Велокав’ярня з розширеним меню», «Виготовлення та продаж малотиражної книжкової та поліграфічної продукції» і «Виробництво та ремонт м’яких меблів».

На реалізацію «Велокав’ярні з розширеним меню» підприємець отримав фінансову підтри ....

Детальніше 31 липня 2018 року, 11:05 Переглядів: 80
Львівські експерти поділилися досвідом з вінницькими підприємцями

До Агенції регіонального розвитку Вінницької області завітали експерти Львівської Громадської школи бізнесу/ Business Community School, щоб провести майстер-класи для вінницьких підприємців. В рамках зустрічі відбувся майстер-клас «Управління ресурсами в умовах обмеження» для 25 підприємців малого та середнього бізнесу, які планують впроваджувати бізнес-процеси або вдосконалювати їх.

В ході заходу експерти та учасники моделювали й аналізували різноманітні ситуації, що потребують прийняття відповідного рішення, а також вивчали методи залучення ресурсів.

Ма ....

Детальніше 20 липня 2018 року, 11:22 Переглядів: 78
Вінницькі підприємці переймали досвід щодо ефективного управління командою

17 липня Агенцією регіонального розвитку Вінницької області проведено майстер-клас «Управління мотивацією персоналу». У заході взяли участь 25 власників бізнесу, директорів, керівників, менеджерів, що мають підлеглих або планують їх мати.

Зібрання проводилося спільно з Business Community School на базі Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Учасники отримали нові знання із самоорганізації та організації роботи підлеглих, а також навчилися використовувати матеріальну та нематеріальну мотивації щодо управління персоналом.

Баг ....

Детальніше 18 липня 2018 року, 12:32 Переглядів: 64
Як запровадити онлайн-інструменти е-демократії у себе в громадах

7 червня відбувся семінар «Впровадження інструментів е-демократії та онлайн-сервісів – стратегічна інвестиція в розвиток громади». Участь у заході, який організовано Агенцією регіонального розвитку Вінницької області за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, взяли 23 представники з 9 територіальних громад Вінницької області. Всі ці громади планують запровадити онлайн інструменти взаємодії влади та громадян, створені Фондом Східна Європа в рамках виконання швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади т ....

Детальніше 11 червня 2018 року, 11:25 Переглядів: 118
Депутатів запрошують до участі у семінарі щодо впровадження електронного урядування

Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує депутатів Вінницької обласної Ради взяти участь в одноденному семінарі «Впровадження електронного урядування та електронної демократії - стратегічна інвестиція в розвиток Вінницької області».

Метою семінару є ознайомлення з основними принципами та інструментами е-урядування та е-демократії на прикладі вітчизняного та міжнародного досвіду, інформування про сервіси та інструменти е-демократії для органів місцевого самоврядування, депутатів, громадян.

Коли? 6 червня 2018 року

Де? м. Вінниця, вул ....

Детальніше 18 травня 2018 року, 11:17 Переглядів: 115
Представників територіальних громад запрошують на семінар

Запрошуємо представників територіальних громад Вінницької області, які готові запроваджувати інноваційні методи управління територіями, взяти участь у семінарі «Впровадження інструментів е-демократії та онлайн-сервісів – стратегічна інвестиція в розвиток громади».Дата проведення
7 червня 2018 року (з 10.00 до 17.00)


Мета


запровадження онлайн інструментів: «Відкрите місто», «Громадський бюджет» та «Єдина система місцевих петицій» ....

Детальніше 17 травня 2018 року, 14:41 Переглядів: 97
Агенція регіонального розвитку Вінницької області оголошує конкурс для журналістів

Розпочато проведення конкурсу публікацій «Впровадження нової державної регіональної політики в Україні: синергія співпраці агенцій регіонального розвитку і засобів масової інформації».

Конкурс проводиться з метою активізації журналістської діяльності представників органів місцевого самоврядування і громадянського суспільства, засобів масової інформації і вищих навчальних закладів, центрів розвитку місцевого самоврядування та інших інституцій для висвітлення процесів впровадженні нової державної регіональної політики в Україні, підвищення поінформованості та о ....

Детальніше 24 квітня 2018 року, 11:55 Переглядів: 148

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація