Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Новини громад: Калинівська громада отримала 36 електрогенераторів від Фонду міжнародної солідарності Роздрукувати

Калинівська громада отримала тридцять шість електрогенераторів від Фонду міжнародної солідарності, який є фондом Держказначейства Республіки Польща. Про це повідомляється на сайті міської ради.

– Наприкінці січня ми звернулися до голови правління Фонду Міжнародної Солідарності Рафала Дзецьоловського із проханням надати матеріальну допомогу для функціонування пунктів тимчасово розміщених осіб, закладів освіти на території Калинівської громади, –  каже міський голова Василь Поліщук. – І от тепер на наш лист ми отримали таку гарну допомогу, в якій у нас була гостра потреба.

Калинівська громада співпрацює з міжнародними благодійними організаціями та вишуковує різні можливості для отримання гуманітарної допомоги. Так, очільниця територіального центру Наталя Бачинська налагодила співпрацю із вірянами міста Рогатина, які надають захисникам допомогу від американської діаспори.

– Активно співпрацюємо із громадою французького міста Сант-Менеульдь, – додає Василь Поліщук. – Плануємо онлайн-зустріч із керівництвом цього міста для обговорення нашої подальшої співпраці. Сьогодні важлива кожна допомога, цінне кожне слово на підтримку України.

Усі отримані 36 електрогенераторів розподілять по навчальних закладах громади та інших важливих для життєдіяльності громади об'єктах.

Повернутись Створено: 17 березня 2023 року, 12:08

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація